Půjčka od Berpůjčku s.r.o.

Půjčka Berpůjčku.cz


Společnost Berpůjčku s.r.o. je prověřeným nebankovním poskytovatelem stejnojmenných půjček a úvěrů. V Čechách má již řadu spokojených klientů, kteří opakovaně využívají jejích služeb. Zařaďte se i vy i mezi ně a využijte atraktivní půjčku s možností sjednání z pohodlí domova, bez ručitele a bez doložení příjmu.

 

Recenze půjčky od Berpůjčku

Jedná se o krátkodobou půjčku ve výši od 2 000 do 10 000 Kč, kdy je ale vypůjčená částka vždy rozdělena na celé tisícikoruny. Splatnost půjčky činí 20 nebo 30 dní a vy si tedy musíte vybrat z těchto dvou možností, což může být značně limitující. Když ale peníze budete mít k dispozici dříve, splatit je samozřejmě můžete. Za specifických podmínek je možné také odložení splátky úvěru – pokud na splacení půjčky nebudete mít dostatečné prostředky. Odklad splátky je výhodnější než případná exekuce.

Až 10 000 Kč i pro nové klienty

U Berpůjčku vám i jako novému klientovi půjčí celou částku 10 000 Kč, kterou navíc můžete čerpat podle svých představ. Tyto menší půjčky jsou ideální na různé krátkodobé výdaje, ať už nečekané nebo pravidelné. Poplatky i úroky jsou nastavené celkem příznivě. Navíc se zřízením této půjčky ušetříte i mnoho vlastního času.

 • Nebankovní půjčka na cokoliv
 • Rychlá půjčka od Berpujcku.cz.
 • Berpůjčku
 • Výše půjčky
  2 000 – 10 000 Kč
 • Splatnost 20 nebo 30 dní
 • Peníze i bez ručitele
  Bez doložení pravidelného příjmu
  Neúčelové čerpání peněz
 • Schválení půjčky do 10 minut

 

Flexibilní půjčka pro každého

Co musíte splnit jako žadatel o tuto nebankovní půjčku? Požadavky na klienty obecně nejsou příliš přísné. Stačí prokázat věk od 21 do 66 let, trvalý pobyt na území České republiky, mít na sebe telefonní kontakt a využívat běžný účet v bance. U Berpůjčku nezískáte úvěr, pokud jste v exekučním nebo v insolvenčním řízení, takže získané peníze jen těžko využijete na úhradu svých stávajících dluhů. Dají se však čerpat na refinancování nějaké jiné malé půjčky. Po individuální domluvě je zde totiž možné i navýšení vypůjčené částky nad 10 000 Kč.

Tabulka splátek Berpůjčku do 10 000 Kč

PůjčkaSplatnostÚrokCelkem
2 000 Kč20 dní810 Kč2 810 Kč
3 000 Kč30 dní1 283 Kč4 283 Kč
5 000 Kč30 dní2 138 Kč7 138 Kč
7 000 Kč30 dní2 993 Kč9 993 Kč
8 000 Kč30 dní3 100 Kč11 100 Kč
10 000 Kč30 dní3 775 Kč13 775 Kč

 

Předčasné splacení půjčky je zdarma

Peníze z půjčky získáte převodem na běžný účet. Výplata hotovosti složenkou tedy není možná. Obdobným způsobem lze vypůjčené prostředky i splatit. Společnost umožňuje také platbu online, která je výhodná především z toho důvodu, že vám ušetří značné množství času a umožní vám úhradu závazku i úplně na poslední chvíli. Jistě oceníte také možnost předčasného splacení zdarma. Pokud tedy máte peníze k dispozici dříve, nemusíte váhat s jejich použitím. O splacení půjčky obdržíte potvrzení SMS zprávou nebo e-mailem.

Časté dotazy

Výše půjčky se pohybuje do 10 000 Kč. Tato částka je připravena i pro nové klienty společnosti, kteří mají na výběr mezi dvacetidenní a třicetidenní splatností. Po individuální domluvě lze sjednat půjčku i vyšší.

Čerpání půjčky probíhá neúčelově a získané prostředky tak můžete využít opravdu na cokoliv, co potřebujete zafinancovat, především pak na výdaje krátkodobého charakteru.

Jestliže nestíháte svou půjčku uhradit ve stanoveném termínu, lze provést odklad její splátky vždy o 10 dní. S tímto odkladem se samozřejmě pojí poplatek za prodloužení splatnosti půjčky.

Peníze obdrží žadatel o půjčku převodem na svůj běžný účet.

Peníze získáte pouze na svou vlastní zodpovědnost, tedy bez nutnosti ručitele. Půjčka od Berpůjčku je maximálně diskrétní a nikdo z vašeho okolí o jejím sjednání nemusí vědět.

 

Proč si sjednat půjčku

 • Online sjednání

  Pokud se rozhodnete pro tuto půjčku, nemusíte vůbec nikam chodit. Veškeré věci kolem své žádosti si komfortně vyřídíte ze svého domova.

 • Rychlá půjčka do 10 minut

  Schválení žádosti trvá během pracovních dnů pouhých 10 minut. Hned poté se peníze zasílají na účet žadateli.

 • Bez doložení příjmu

  Nemusíte prokazovat výši svých pravidelných příjmů a ušetříte si tak čas, spojený s papírováním kolem půjčky.

 • Online splacení půjčky

  Peníze při splacení půjčky nemusíte zasílat bankovním převodem, ale můžete využít možnosti online platby, kdy se převedou okamžitě.

Vyplatí se sjednání půjčky od Berpůjčku s.r.o.?

Tato půjčka je ideální volbou pro každého, kdo má hluboko do kapsy a potřebuje si rychle půjčit peníze. Její schválení během pracovních dnů trvá pouhých 10 minut a požadovaná jistina se poté vyplácí na účet žadatele. Půjčka má velmi flexibilní podmínky pro poskytnutí, jelikož se dá získat i bez prokazování výše příjmu nebo bez ručitele. Záznamy v registrech dlužníků ale mohou být prověřovány a vaši žádost o půjčku mohou zkomplikovat. Žadatelé tuto půjčku nejčastěji využívají před výplatou, a to díky její minimální výši.

5/5 - (1 hlas)