Logo od poskytovatele Cool půjčky.

COOL CREDIT


Půjčka od COOL CREDIT představuje zajímavé řešení pro každého, komu chybí peníze. Jedná se o krátkodobou mikropůjčku, ideální například pro sjednání před výplatou. O půjčku se žádá online a taková žádost ušetří spoustu času, který tak můžete využít k jiným činnostem. Nový klienti si mohou vypůjčit až 3 500 Kč.

COOL CREDIT půjčka - Recenze.

 

Výhodná krátkodobá půjčka COOL CREDIT

Jestliže se zařadíte mezi stálé zákazníky finanční společnosti, pohodlně dosáhnete až na 10 000 Kč. Na maximální úvěrový limit sáhnete po své úspěšně splacené šesté půjčce. V průběhu půjčování peněz se tedy bude váš limit stále navyšovat. Na splacení půjčky máte až 30 dnů. Dobu splatnosti si v rámci této maximální lhůty můžete stanovit vy sami dle vlastních schopností a možností. Jestliže s blížící se splatností zjistíte, že termín nejste schopni dodržet, můžete požádat poskytovatele půjčky o prodloužení. Za odklad splátky zaplatíte poplatek a provede se o 7, 14 nebo 30 dní.

Jak požádat o půjčku

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, jelikož se podává z pohodlí domova. Vyberete si částku, kterou si chcete půjčit, a zvolíte dobu splatnosti. Poté vyplníte své osobní a kontaktní údaje a odešlete žádost. Po jejím schválení potvrdíte autorizačním kódem smlouvu a provedete verifikační platbu ve výši 1 Kč ze svého běžného účtu. Ta se využívá k ověření, že jste jeho skutečnými vlastníky. Následně už jen počkáte na finanční prostředky.

 • Krátkodobá půjčka COOL CREDIT
 • COOL CREDIT je půjčka pro každého.
 • COOL CREDIT půjčka
 • Výše půjčky
  1 000 až 10 000 Kč
 • První půjčka až 3 500 Kč
 • Online vyřízení půjčky
  Bez ručitele či zástavy
  Bez prokazování výše příjmů
 • Možnost prodloužení splatnosti

 

Využijte svou půjčku na cokoliv

Půjčka COOL CREDIT má neúčelové čerpání finančních prostředků, což je výhodné z mnoha důvodů. Peníze tedy využijete na úhradu jakýchkoliv krátkodobých výdajů. Na financování výdajů dlouhodobého charakteru není půjčka příliš vhodná, jelikož se poskytuje v maximální výši 10 000 Kč. Je ideální například tehdy, když vám chybí peníze do výplaty. Jelikož čerpání probíhá neúčelově, nemusíte poskytovateli předkládat žádné doklady ani potvrzení. Vše je mnohem jednodušší i méně časově náročnější. Vždy ale můžete čerpat pouze jednu půjčku a další tedy využít, jakmile tu první splatíte.

Tabulka splátek COOL CREDIT půjčky do 10 000 Kč

PůjčkaSplatnostÚrokRPSNCelkem
1 000 Kč30 dní245 Kč1338%1 245 Kč
3 000 Kč30 dní735 Kč1338%3 735 Kč
5 000 Kč30 dní1 225 Kč1338%6 225 Kč
6 000 Kč30 dní1 470 Kč1338%7 470 Kč
8 000 Kč30 dní1 960 Kč1338%9 960 Kč
10 000 Kč30 dní2 450 Kč1338%12 450 Kč

 

Vyplacení a splacení půjčky

Půjčka se vyplácí převodem na běžný účet žadatele, který uvede v žádosti. Nejprve je však nutné provést verifikaci tohoto účtu tak, že z něj převedete na účet poskytovatele poplatek 1 Kč. Tím prokážete, že je účet skutečně vedený na vaše jméno. K termínu splatnosti půjčky stačí zadat příkaz k úhradě. Jelikož společnost využívá více bankovních účtů, pokud má účet i ve vaší bance, bude převod proveden okamžitě. Pro identifikaci platby je potřeba zadat variabilní symbol ve formě rodného čísla.

Časté dotazy

Pokud chcete požádat o půjčku COOL CREDIT, tak musíte být ve věku od 18 do 65 let, mít české občanství, trvalý příjem, připojení do mobilní sítě a bankovní účet.

Ne, můžete mít vždy aktivní pouze jednu půjčku. Jakmile ji ale splatíte, lze požádat o další.

U COOL CREDIT si můžete půjčit až 10 000 Kč. Pokud ale přijdete jako nový klient, tak výše půjčky může být nejvíce 3 500 Kč – váš úvěrový limit se postupně navýší. Tyto peníze musíte splatit nejdéle za 30 dnů.

Jelikož se jedná o malou a krátkodobou půjčku, můžete si ji sjednat pouze na vlastní zodpovědnost. Žádné ručení není potřeba.

Jestliže máte peníze k dispozici dříve, můžete samozřejmě půjčku ihned uhradit, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků. Pokud vám naopak peníze chybí, je možné si za poplatek odložit svou splátku.

 

Hlavní výhody COOL CREDIT půjčky

 • Předčasné splacení zdarma

  Svou půjčku můžete kdykoliv splatit předčasně, aniž by vám byly účtovány nějaké poplatky navíc.

 • Bez prokazování účelu čerpání

  Čerpání půjčky probíhá neúčelově a peníze tak můžete využít na pokrytí jakýchkoliv výdajů.

 • Žádné skryté poplatky

  Již při sjednání půjčky přesně vidíte, kolik za ni zaplatíte.

 • Možnost odložení splátky

  Za poplatek si můžete splatnost půjčky odložit, což je výhodné tehdy, když nemáte k dispozici potřebné prostředky.

Názory na COOL CREDIT půjčku

COOL CREDIT půjčka je zajímavým finančním produktem na financování krátkodobých potřeb. Je velmi flexibilní, jelikož umožňuje jak předčasné splacení zdarma, tak i odložení splátky. Díky postupnému navyšování úvěrového limitu se s půjčkou nedostanete do finančních problémů. Jako nový klient si zde ale můžete půjčit pouze 3 500 Kč, což není mnoho, na pokrytí malých výdajů tato částka však postačí. Půjčka se vyplácí během pracovních dnů.

4/5 - (4 hlasy)