Logo od Creditair.cz

CreditAir půjčka


S malými i velkými finančními problémy si poradí finanční společnost Creamfinance Czech, která je poskytovatelem CreditAir půjčky. Jedná se o nebankovní půjčku, o níž můžete požádat nonstop z pohodlí svého domova. Nespoléhejte se pouze na bankovní služby a zajistěte si raději výhodnou půjčku bez zbytečného čekání. Mají zde pro vás připravené opravdu atraktivní podmínky.

 

Jaká je půjčka CreditAir

U CreditAir máte možnost čerpat částku do výše až 30 000 Kč. Tato nabídka samozřejmě platí pouze pro stálé klienty, jelikož noví zákazníci zde získají pouze 10 000 Kč. Půjčka se může pochlubit flexibilní prodlouženou splatností až na 45 dní. Pokud však během této doby svůj závazek nezvládnete uhradit, nic se neděje, protože máte možnost jednorázového odkladu své splátky o dalších 45 dnů. Vyhnete se tak zbytečným sankcím a potenciálnímu zápisu v registru dlužníků. První půjčka je zde zcela zdarma, rozhodně tedy nemusíte na nic čekat.

Půjčka pro každého

Kdo může požádat o tuto půjčku? Nabídka od CreditAir je za velmi výhodných podmínek připravena pro každého potenciálního žadatele. Využijí ji všichni pracující, studenti, senioři nebo maminky na mateřské, co mají hluboko do kapsy. Zbavte se svých nepříjemných finančních problémů. Tato půjčka vám s nimi ráda pomůže, a to i bez otázek na váš příjem nebo na účel využití prostředků.

 • Výhodná nebankovní půjčka
  CreditAir
 • Půjčka do výplatyCreditair.cz.
 • CreditAir
 • Výše půjčky
  500 – 10 000 Kč
 • Splatnost půjčky až 75 dní
 • Bez prokazování příjmu
  Bez doložení účelu čerpání
  V hotovosti na běžný účet
 • Vyřízení Peníze získáte již do 30 minut

 

Půjčka převodem na účet

Jelikož dnes má většina lidí zřízený běžný účet, mnoho soukromých nebankovních společností neposkytuje peníze jinak než převodem na něj. S výplatou v hotovosti na ruku se setkáte už spíše sporadicky. I převod na účet ale může být rychlý, pokud poskytovatel využívá více běžných účtů a je schopen peníze převést okamžitě. U půjčky CreditAir je velkým benefitem, že můžete žádat kdykoliv z domova a peníze se pak odesílají do 30 minut od schválení žádosti. Na svůj účet je tedy obdržíte bez zbytečného čekání a budete je moci rovnou využít k účelu, pro nějž si půjčku sjednáváte.

Tabulka splátek půjčky Creditair do 10 000 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
3 000 Kč75 dní0 Kč3 000 Kč
6 000 Kč75 dní0 Kč6 000 Kč
8 000 Kč75 dní1 600 Kč9 600 Kč
10 000 Kč75 dní2 000 Kč12 000 Kč

 

První půjčka zcela zdarma

Že se půjčky pojí s vysokými poplatky? U CreditAir při své první žádosti vůbec nic platit nemusíte. Žádné úroky ani poplatky vám nebudou účtovány a půjčka bude poskytnuta zcela zdarma. Podmínkou proto však je, že ji musíte splatit v požadovaném termínu. Na úhradu půjčky máte celých 45 dní a neměl by tak být problém její úhradu provést včas. Nebankovní půjčka od CreditAir je velmi transparentní a pomůže vám při řešení vašich akutních výdajů i malých a plánovaných investic.

Časté dotazy a odpovědi

Pro nové klienty je připravena půjčka v rozmezí od 500 do 10 000 Kč. Jako stálý klient ale získáte až 30 000 Kč. Splatnost je pro všechny žadatele stejná a činí maximálně 45 dnů.

K žádosti budete potřebovat pouze svůj občanský průkaz. Žádné další doklady ani potvrzení shánět nemusíte, jelikož se bez nich obejdete.

Získané peníze můžete využít na cokoliv. Je jedno, zda jimi zaplatíte nečekané nebo plánované výdaje. Fakturu nebude nikdo požadovat.

Jelikož se jedná o malou částku, tak se obejdete i bez ručitele nebo dlužníka a peníze budou diskrétně vyplaceny pouze vám.

Pokud si nejste jisti, že svou půjčku zvládnete splatit včas, tak si můžete sjednat odložení její splátky o dalších až 45 dní. Tato služba je samozřejmě za poplatek.

 

Proč se rozhodnout pro půjčku CreditAir

 • Peníze získáte zdarma

  Jako nový klient zde obdržíte až 10 000 Kč při první žádosti bez poplatků.

 • Kompletní žádost online

  Když chcete půjčku u CreditAir, nemusíte vůbec nikam chodit, jelikož si vše vyřídíte ze svého domova.

 • Peníze za 30 minut

  Již do 30 minut od schválení žádosti o půjčku se peníze odešlou převodem na váš běžný účet.

 • Bez dokládání příjmu

  Ačkoliv byste měli stálé příjmy pobírat, jejich výši dokládat nemusíte, což vám ušetří mnoho času a zároveň zvýší vaši důvěryhodnost.

Pozitivní zkušenosti klientů

Půjčka od CreditAir je mezi klienty velmi oblíbená především proto, že lze tu první získat bez problémů zcela zdarma. Tato možnost vyzkoušet si vybraný produkt je spíše unikátní a mnoho společností ji dnes nenabízí. U banky pak takto vůbec neuspějete. Půjčku navíc získáte pouze na svůj občanský průkaz, stačí splnit jen několik málo podmínek, které si klade poskytovatel. Zkušenosti klientů společnosti jsou proto spíše pozitivní. Jedná se o transparentní řešení na finanční problémy rozmanitého charakteru.

4.3/5 - (3 hlasy)