Fajn Půjčka recenze

Fair Credit – Fajn Půjčka

Fair Credit – Fajn půjčka představuje zajímavou alternativu k dalším typům bankovních i nebankovních úvěrů. Díky flexibilní výši finančních prostředků se vyrovnání nejen mikropůjčkám, ale i jiným krátkodobým a střednědobým úvěrům. Fair Credit půjčku mohou v maximální výši čerpat stálí klienti a také noví žadatelé.

 

Informace o Fair Credit půjčce

Fajn Půjčka je vhodná na úhradu celou škálu neúčelových výdajů. Její čerpání si dobře promyslete již před sjednáním, abyste ji pak nevyužívali zbytečně, jelikož by vás mohla dostat do velkých finančních problémů, obzvlášť pokud pobíráte nižší měsíční příjem. Půjčka je ideální na rychlé úhrady každodenních nákupů a výdajů za energie, dají se za ní nakoupit dárky pro blízké nebo zafinancovat odpočinková dovolená. Peníze lze využít také na vybavení domácnosti potřebnými spotřebiči. Díky příznivým úrokům příliš peněz nepřeplatíte.

Půjčka s týdenní splatností

Na rozdíl od alternativních nebankovních půjček má Fajn Půjčka od Fair Credit stanovené týdenní splátky, které představují určitě zajímavým kompromis mezi jednorázovou splatností, kdy musíte najednou vydat větší částku, a mezi měsíčními splátkami, které vám neumožní tak rychlé umoření závazku. Splátky předáváte přímo obchodnímu zástupci.

 • Hotovostní půjčka na neúčelové výdaje
 • Fajn půjčka od Fair Credit International, SE.
 • Fair Credit – Fajn Půjčka
 • Výše půjčky
  4 000 – 50 000 Kč
 • Splatnost půjčky 43 nebo 58 týdnů
 • Peníze na cokoliv
  Bez skrytých poplatků
  Bez dalšího ručení
 • Peníze ihned na ruku

 

Domluvte si schůzku si obchodním zástupcem

Fajn Půjčku u Fair Credit můžete samozřejmě nezávazně poptat online, abyste zjistili, kolik přibližně získáte prostředků. Výše poskytnuté půjčky se vždy stanovuje individuálně a závisí na vaší bonitě. Pak si stačí domluvit schůzku s obchodním zástupcem, který vám nechá podepsat smlouvu a peníze vám předá na ruku. Celá žádost o půjčku tak může být vyřízená opravdu velmi rychle. O půjčku může požádat každý, kdo je starší 18 let a prokáže svůj pravidelný příjem.

Tabulka splátek Fajn Půjčky do 50 000 Kč

PůjčkaSplatnostRPSN
6 000 Kč58 týdnů75,72%
14 000 Kč58 týdnů75,72%
30 000 Kč58 týdnů75,72%
42 000 Kč58 týdnů75,72%
50 000 Kč58 týdnů75,72%

 

Fair Credit bez registru – Žádné další poplatky

S každou půjčkou se pojí nějaké poplatky. U Fair Credit zaplatíte za poskytnutí Fajn Půjčky samozřejmě úroky a pak také nějaké další poplatky. Ty by vám ale měly být účtovány až po schválení žádosti. To je zcela zdarma. O všem, co musíte uhradit, budete informováni s dostatečným předstihem. Rozhodně zde nečekejte žádné poplatky na poslední chvíli, které by vaši žádost o peníze akorát tak zkomplikovaly.

Časté dotazy

Každý žadatel by měl splnit věkovou hranici minimálně 18 let, dále se požaduje doklad o příjmu za předchozí 3 měsíce a také občanský průkaz, který potvrdí váš věk a bydliště.

Peníze získáte v hotovosti na ruku, přímo od obchodního zástupce společnosti, s nímž budete uzavírat smlouvu. Na něj byste také měli směřovat veškeré dotazy týkající se vašeho úvěru.

Ať už jste novým nebo stávajícím klientem společnosti, můžete vždy požádat maximálně o 50 000 Kč. Minimální hranice pro půjčku je stanovena na částce 4 000 Kč. Peníze můžete využít na cokoliv.

Pokud se dostanete se svou půjčkou do prodlení, nebo už teď víte, že na další splátku nebudete mít dostatečnou hotovost, informujte o této situaci včas poskytovatele a domluvte se s ním na individuálním splátkovém kalendáři, který bude pro obě zúčastněné strany přijatelný.

Žádost o půjčku můžete podat online, osobně na pobočce nebo i telefonicky. Online žádost je jednoznačně nejrychlejší a také nejspolehlivější.

 

Přehled výhod Fajn Půjčky od Fair Credit

 • Peníze na ruku

  Peníze vám na ruku předá obchodní zástupce, který zajde až k vám domů, kde vám zároveň i nechá podepsat smlouvu o půjčce.

 • Neúčelové čerpání

  Půjčku lze využít na libovolné výdaje a investice. Je pouze na vás, jak ji budete čerpat.

 • Rychlé poskytnutí prostředků

  Jelikož peníze obdržíte osobně v hotovosti na ruku, není nutné s jejich vyplacením zbytečně čekat. Dočkáte se proto výplaty prostředků během několika hodin.

 • Bez ručitele a zástavy

  I maximální částku ve výši 50 000 Kč získáte bez nutnosti ručitele, spoludlužníka či zástavy nemovitosti.

Názory na Fajn Půjčku od Fair Credit

Jedná se o další z řady nebankovních půjček, která ale zájemcům může nabídnout velmi zajímavé podmínky čerpání. Kromě online vyřízení žádosti o půjčku, máte možnost požádat také osobně nebo telefonicky. Peníze obdržíte na ruku od obchodního zástupce, nikoliv převodem na běžný účet. Tato výplata ale může být kupodivu i rychlejší a zároveň zde můžete podepsat svou smlouvu. Na půjčce je také atraktivní její týdenní splatnost na 43 nebo na 58 týdnů. Splatíte ji tedy snadněji než mikropůjčku i než na finance náročný spotřebitelský úvěr.

5/5 - (1 hlas)