Recenze FerratumBank půjčky.

Ferratum půjčka

Půjčka od Ferratum Bank nabízí zajímavé možnosti každému soukromému žadateli. Ferratum se kromě malých a rychlých půjček zabývá také poskytováním spotřebitelských úvěrů, díky kterým můžete získat ještě více peněz na financování svých potřeb. Jedná se o transparentní nebankovní půjčku. Snadno si ji vyřídíte z pohodlí domova – 24 hodin denně.

 

Názory na půjčku Ferratum

S půjčkou od Ferratum Bank se nemusíte bát o své peníze. Jedná se o opravdu spolehlivého a transparentního poskytovatele, který se vždy snaží maximálně vyjít vstříc všem zájemcům o půjčku. Získáte zde až 10 000 Kč na 45 dní, což je až o 15 dní více než standardně nabízejí konkurenční soukromé nebankovní společnosti. Máte tedy více času na splacení dlužné částky, kdy kromě jistiny samozřejmě hradíte i úroky, s jejichž výší jste ale seznámeni již před sjednáním úvěru.

Půjčka pro nové klienty zdarma

Jestliže chcete půjčku Ferratum využít poprvé, tak máte možnost získat až 9 000 Kč na 30 dní zdarma. Pohodlně si vyzkoušíte, jak tato půjčka funguje a ověříte, zda s ní budete spokojeni. Ihned po jejím splacení můžete samozřejmě žádat o další, pokud budete tyto peníze potřebovat. Ferratum funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a vy tedy můžete požádat opravdu téměř kdykoliv.

 • Výhodná půjčka bez rizika
 • Ferratum půjčka se schválením do 5 minut..
 • Ferratum půjčka
 • Výše půjčky
  500 – 10 000 Kč
 • První půjčka do 9 000 Kč zdarma
 • Možnost odložení splátky
  Bez ručitele a zástavy
  Bez prověřování registrů
 • Schválení do 10 minut

 

Nonstop půjčka pro každého

Pro každého, kdo hledá na našem trhu atraktivní výhodnou půjčku, je zde připravena nabídka od Ferratum Bank. Tuto půjčku si pohodlně vyřídíte ze svého domova a peníze v odpovídající výši vám po schválení žádosti budou připsány na běžný účet, který zde vyplníte. Půjčku čerpáte za jasných a férových podmínek, nepojí se s ní žádné skryté poplatky. Abyste ji ale mohli získat, musíte být ve věku od 21 do 85 let. Půjčka se poskytuje pouze občanům z České republiky, kteří nemají další závazky k Ferratum Bank.

Tabulka splátek Ferratum půjčky do 10 000 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekRPSNCelkem
1 400 Kč14 dní0 Kč0%1 400 Kč
3 200 Kč22 dní0 Kč0%3 200 Kč
5 800 Kč30 dní0 Kč0%5 800 Kč
7 100 Kč38 dní2 911 Kč2612%10 011 Kč
8 300 Kč42 dní3 735 Kč2426%12 035 Kč
10 000 Kč45 dní4 700 Kč2343%14 700 Kč

 

Půjčku lze prodloužit až o 60 dnů

Jestliže máte problém s včasnou úhradou svého závazku, nedělejte si z toho velkou hlavu a splatnost půjčky si odložte. Tento odklad můžete provést celkem až o 60 dnů – půjčku lze prodloužit dvakrát o 30 dnů. Je však potřeba zaplatit poplatek, který s tímto odkladem souvisí. Je to však výhodnější než případná pokuta, která by vám jinak byla jistě účtována. U Ferratum máte garanci schvalování žádostí 24 hodin denně a je tedy jasné, že se na vaši žádost o půjčku rozhodně nezapomene.

Časté dotazy

Pro stálé klienty je připravena půjčka ve výši až 10 000 Kč na dobu maximálně 45 dní. Pokud jste novým zákazníkem, můžete získat 9 000 Kč na 30 dní zcela zdarma.

Schválení vaší žádosti o půjčku proběhne již do 10 minut. Půjčky jsou schvalovány a vypláceny 24 hodin denně. Za jak dlouho vám ale peníze přijdou na účet, to už záleží na bance, co využíváte.

Ne, půjčka se poskytuje bez ručitele či zástavy. U takto malé částky je většinou dostačují bonita žadatele.

O půjčku můžete požádat pouze online přes intuitivní formulář, který je opravdu snadné vyplnit. Jiný způsob podání žádosti o půjčku není možný.

Až bude vaše žádost o půjčku schválená, obdržíte tuto informaci přes SMS, poštou nebo e-mailem, dle toho jaký ze způsobů si sami vyberete.

 

Jaké výhody má půjčka Ferratum

 • Schválení do 10 minut

  Téměř okamžitě víte, zda byla vaše žádost o půjčku schválena. Pokud ano, čerpáte peníze převodem na běžný účet.

 • Bez doložení příjmu

  K žádosti o půjčku nepotřebujete dokládat výši svých pravidelných příjmů. Půjčka je tedy maximálně diskrétní a šetří váš čas.

 • Splatnost až 45 dní

  V řádném termínu máte ke druhé a ke každé další půjčce splatnost až 45 dnů, což je o 15 dní více než u konkurenčních společností.

 • Až 9 000 Kč zdarma

  Noví zájemci o půjčku si mohou vyřídit svou první žádost na částku až 9 000 Kč se splatností 30 dní zcela zdarma, bez poplatků a úroků.

Zkušenosti klientů Ferratum Bank

Půjčka od Ferratum Bank je velice oblíbená pro své flexibilní podmínky. Jedná se o snadno dostupnou půjčku, fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnů. I pokud tedy potřebujete o peníze požádat urgentně, je jasné, že zde se svou žádostí uspějete. Na žadatele nejsou kladeny příliš velké nároky, co se týká příjmu nebo ručení. Půjčka se však nevyplácí cizincům a poskytuje se pouze na běžný účet. Žádost se podává online, takže šetří váš čas. Pokud si nejste něčím u půjčky jisti, vyplatí se společnost telefonicky kontaktovat. Vaše případné dotazy pracovníci na lince rádi zodpoví.

5/5 - (1 hlas)