Logo od HOME CREDIT

Home Credit půjčka

Home Credit je známým poskytovatelem nebankovních úvěrů, u kterého se rozhodně nespálíte. Nemusíte se zde zdráhat půjčit si i větší finanční obnos. Nabízí totiž získání potřebných finančních prostředků za velmi flexibilních podmínek, které jsou příznivé pro všechny žadatele se stálým měsíčním příjmem.

 

Informace o atraktivní půjčce Home Credit

Sjednání půjčky Home Credit je velmi pohodlné, jelikož si vše kompletně zařídíte ze svého domova. Zapomeňte na osobní schůzky v bance, které vás obírají o volný čas. Sjednání půjčky zde za výhodných podmínek je mnohem jednodušší. Home Credit svým zájemcům poskytuje půjčky ve výši až 180 000 Kč, kdy získané prostředky lze využít na financování libovolných potřeb. Kromě samotné nové půjčky zde můžete využít také služby refinancování svých stávajících úvěrů, zřízení kreditní karty nebo nákupu na splátky.

Doplňkové služby zdarma

Mnoho služeb ke své půjčce získáte zcela zdarma, takže pro vás bude výhodná nejen díky svému příznivému úročení, ale i proto, že nabízí sjednání, vedení nebo předčasné splacení zdarma. Na jak výhodnou půjčku ale skutečně dosáhnete, závisí už pouze na individuálním posouzení vaší žádosti poskytovatelem.

 • Půjčka se sjednáním zdarma
 • Nebankovní půjčka Home Credit
 • Home Credit
 • Výše půjčky
  10 000 – 180 000 Kč
 • Splatnost půjčky až 84 měsíců
 • Předčasné splacení zdarma
  Žádné poplatky za sjednání a vedení
  Peníze i bez ručitele
 • Vyřízení Peníze do druhého dne na účet

 

Flexibilní půjčka od Home Credit

Půjčka od Home Credit se na 100 % přizpůsobí vašim individuálním potřebám a možnostem. Sami si vyberete částku, jakou potřebujete, a k ní zvolíte odpovídající dobu splatnosti, aby se nestalo, že nebudete mít na splátky dostatek peněz. Ke své žádosti si připravte dva doklady totožnosti, údaje o zaměstnavateli nebo o vašem podnikání a číslo běžného účtu. Půjčka je vhodná pro každého, kdo pobírá nějaký pravidelný příjem. Jeho výši však není nutné dokládat. V Home Credit jim stačí, když si ověří vaše zaměstnání.

Tabulka splátek od Home Credit do 180 000

PůjčkaSplatnostSplatná částka
10 000 Kč12 měsíců11 436 Kč
25 000 Kč24 měsíců31 176 Kč
65 000 Kč72 měsíců105 408 Kč
110 000 Kč84 měsíců180 936 Kč
140 000 Kč84 měsíců230 244 Kč
180 000 Kč84 měsíců277 116 Kč

 

Půjčka se sjednáním online

Jen málokde vám dnes půjčí až 180 000 Kč z domova. U Home Credit sice potřebujete ke své půjčce smlouvu, stačí ji však podepsat přes SMS a vyhnout se tak jejímu složitému přebírání na poště nebo od kurýra. Jestliže ale preferujete tradiční způsoby, můžete ji samozřejmě podepsat i ručně. Kromě online sjednání nabízí Home Credit také zajištění půjčky telefonicky, kdy se osobně domluvíte na konkrétních podmínkách této nebankovní půjčky a připravená smlouva vám bude následně rovněž zaslána e-mailem.

Časté dotazy a odpovědi

Půjčka u Home Credit je připravena pro každého, kdo je ve věku od 18 let a má stálý zdroj příjmů. Je potřeba předložit dva doklady totožnosti a dodat údaje o zaměstnavateli nebo o své firmě, pokud o půjčku žádáte jako podnikatel.

Ačkoliv byste pravidelný příjem měli pobírat a je nezbytné do žádosti o půjčku uvést jeho výši, tak žádné potvrzení po žadatelích Home Credit nechce.

Vyřízení, schválení i vyplacení peněz máte u Home Credit půjčky zcela zdarma. Poplatky vám budou účtovány až spolu s úroky a rozloženy do vašich pravidelných splátek.

Ano, můžete se zde pojistit pro případ neschopnosti splácet. Pojistka se sjednává za individuálních podmínek, kdy si sami zvolíte rizika, co vás ohrožují. Jedná se o ztrátu zaměstnání, dlouhodobou nemoc i o další specifické případy.

Peníze obdržíte po podpisu smlouvy převodem na svůj běžný účet, ze kterého pak můžete půjčku splácet bankovním převodem. Alternativou je platba složenkou nebo na terminálu Sazky.

 

Využijte výhodné půjčky Home Credit

 • Žádné poplatky za sjednání

  Vyřízení půjčky u Home Credit máte zcela zdarma. Žádné poplatky tedy nemusíte platit, dokud peníze nejsou vaše.

 • Možnost odložení splátek

  Pokud nemáte potřebnou hotovost, můžete si svou splátku odložit. Za každých 12 měsíců lze odložit 1 měsíční splátku.

 • Bez ručitele

  Půjčku získáte v maximální výši až 180 000 Kč pouze na vlastní zodpovědnost, bez nutnosti zástavy nebo ručitele.

 • Bez doložení příjmu

  K žádosti o půjčku nemusíte dokládat potvrzení o svém příjmu. Stačí, když uvedete, zda příjem pobíráte a v jaké přibližně výši.

Zkušenosti s půjčkou Home Credit

Zkušenosti s půjčkou Home Credit jsou mezi žadateli spíše pozitivní. Svými podmínkami předčí Home Credit mnohé alternativní nebankovní i bankovní nabídky, jelikož zde získáte 180 000 Kč za velmi výhodných podmínek, aniž byste museli dokládat svůj příjem. I úročení půjčky je velmi příznivé, aktuálně již kolem 10 % ročně. Jakékoliv úpravy splátek nemusíte platit. Lze je tedy pohodlně zvýšit i snížit, pokud tak nepřekročíte obecné podmínky půjčky. Půjčka je vhodná pouze pro osoby se stálým příjmem. Jestliže jste tedy dočasně nezaměstnaní nebo studujete, tak vám ji nemůžeme doporučit.

4.5/5 - (2 hlasy)