Logo od Hyperfinance CZ.

Hyper Půjčka


Jestliže si potřebujete půjčit větší obnos finančních prostředků, nežádejte o bankovní půjčku. Vsaďte raději na Hyper Půjčku, která se poskytuje za individuálních podmínek a ve všem se vám přizpůsobí. Peníze můžete použít na cokoliv a zafinancovat jimi nové zařízení bytu, rodinnou dovolenou nebo dárky pod vánoční stromeček.

 

Půjčka na míru vašim potřebám

Hyper Půjčka je zajímavou alternativou k bankovním spotřebitelským úvěrům, které ale mají často přesně vymezený úvěr čerpání a na nic jiného, než je uvedené ve smlouvě je využít nemůžete. Hyper Půjčka je v tomto ohledu odlišná, jelikož ji lze čerpat na financování aktuálních potřeb. Možná si říkáte, že pak svádí ke zbytečnému utrácení. Záleží však pouze na žadateli, jak svůj úvěr využije. Možností co financovat touto půjčkou se nabízí opravdu nespočet. Peníze navíc získáte velmi rychle, takže o půjčku můžete požádat i na poslední chvíli.

Půjčka s flexibilní výši splátek

Maximální výše Hyper Půjčky činí 250 000 Kč. Tuto částku můžete splácet spolu s úroky až po celých 84 měsíců. Snadno tak dosáhnete na opravdu minimální měsíční splátky, které ve svém rozpočtu sotva zaznamenáte. Jejich výše je velmi příznivá a půjčka vás tak nedostane ještě do větších finančních problémů. Nezávaznou žádost můžete odeslat klidně hned teď.

 • Neúčelové půjčka na vaše výdaje
 • HyperFinance - peníze online.
 • Hyper Půjčka
 • Výše půjčky
  500 – 250 000 Kč
 • Splatnost půjčky 0 – 84 měsíců
 • Neúčelové čerpání půjčky
  Pohodlné sjednání z domova
  Půjčka bez ručitele
 • Peníze na účtu do 10 minut

 

Požádejte o půjčku i vy

Uvažujete nad větší investicí, ale nemáte dostatečné úspory? Pak neváhejte a vyzkoušejte právě Hyper Půjčku. Získáte ji velmi snadno. Stačí splnit podmínku plnoletosti – být starší 18 let. Dále se vyžaduje trvalý pobyt v Čechách a trvalý příjem, plynoucí ze zaměstnání, z podnikání nebo z důchodu. K žádosti budete potřebovat kopii dvou dokladů totožnosti, z nichž jedním z nich bude váš občanský průkaz. Ty si připravte k podpisu smlouvy o půjčce.

Hyper Půjčka je s férovými podmínkami

Půjčka se poskytuje za férových podmínek. Přesně víte, kolik zde zaplatíte a máte jistotu, že vám nebudou účtovány žádné další nepříjemné poplatky, které by vám ji akorát tak prodražily. Spíše naopak, pokud se zařadíte mezi stálé klienty společnosti, tak můžete dosáhnout i na zajímavé slevy, díky nimž pro vás bude tato půjčka ještě dostupnější. Abychom nezapomněli, k žádosti nepotřebujete ani zástavu či ručitele. Půjčku si sjednáte jen na svou vlastní zodpovědnost.

 

Časté dotazy

Jako nový i stávající klient si zde můžete sjednat půjčku ve výši od 500 do 250 000 Kč a se splatností v rozmezí 0 až 84 měsíců. Pokud hledáte mikropůjčku do 5 000 Kč, můžeme vám doporučit malou Hyper Půjčku od stejné společnosti.

K žádosti o půjčku i připravte pouze svůj občanský průkaz a ještě druhý doklad totožnosti. Nic dalšího nepotřebujete.

Ačkoliv poskytovatel požaduje, abyste pravidelné příjmy pobírali, nemusíte jejich výši nijak prokazovat. Stačí vaše čestné prohlášení, že váš příjem je opravdu v této výši.

Ne, peníze z půjčky lze využít na jakékoliv drobné nebo i větší výdaje. Záleží pouze na vás, jak půjčku budete čerpat.

O Hyper Půjčku můžete požádat pouze online. Žádost tedy odešlete z pohodlí svého domova nebo třeba ze své kanceláře. Jiný způsob podání žádosti (například osobně) není možný.

 

Hlavní výhody Hyper Půjčky

 • Sjednání online z domova

  Svou půjčku si pohodlně vyřídíte z domova, aniž byste museli chodit na nějakou osobní schůzku.

 • Bez ručitele

  Ani k maximální výši půjčky 250 000 Kč nepotřebujete ručitele či zástavu nemovitosti. Stačí být dostatečně bonitním žadatelem.

 • Bez doložení účelu

  Je jedno, k jakému účelu svou půjčku budete čerpat. Nemusíte poskytovateli dokládat žádné faktury ani účtenky.

 • Peníze už do 10 minut

  Vaše žádost o půjčku bude schválená v co nejkratším termínu, což znamená, že již během 10 ti minut mohou být požadované peníze vaše.

Názory na flexibilní Hyper Půjčku

Tato půjčka jistě zaujme každého, kdo hledáte větší půjčku, alternativní například k čerpání spotřebitelského úvěru. Nebankovní půjčky se obecně poskytují za flexibilnějších podmínek, proto pro vás může být právě Hyper Půjčka dobrou volbou. Již při sjednání vidíte, kolik za ni zaplatíte a i při maximální částce 180 000 Kč můžete dosáhnout na příznivé úročení a tedy i na přijatelné měsíční splátky, co zatíží váš rozpočet jen minimálně. Výhodou půjčky je také její online sjednání, jelikož peníze získáte velmi rychle.