Peníze z půjčky - obrázek

Kde dnes získáte rychlou půjčku zdarma?

Nebankovní půjčky jsou často poskytovány zdarma. Jedná se o půjčky novým klientům, které mají za cíl oslovit a nalákat další zákazníky. Tyto půjčky jsou většinou jen krátkodobého charakteru a lze je tak použít ideálně jako půjčky před výplatou či na financování dalších krátkodobých aktivit. Pokud o takovou půjčku máte zájem, přečtěte si náš článek o bezplatných rychlých půjčkách. Jaké jsou jejich hlavní výhody a kdo je aktuálně nabízí?

Pečlivě si vyberte svou první půjčku

Pokud jste rozhodnuti půjčit si peníze u soukromé společnosti, nemusíte za to zbytečně platit. Ušetříte tak většinou stovky korun, které byste jinak vydali na úrocích a dalších poplatcích. Výhodou je také to, že si společnost svou první půjčkou prověříte a pak si buď půjčíte opakovaně nebo se rozhodnete pro konkurenci.

Jako hlavní výhody bezúročných půjček bychom mohli zmínit například rychlé vyřízení přes internet a vyplacení peněz na běžný účet (celý proces půjčky je maximálně diskrétní). Půjčka je bez poplatků a vy se tak nemusíte obávat, že budete něco platit za její sjednání. Často nezáleží na tom, že máte negativní platební historii a třeba i záznam v registru dlužníků – soukromá společnost vám stejně půjčí. Většinou nemusíte prokazovat svůj měsíční příjem, což šetří čas i starosti.

Dejte si pozor na včasnou úhradu svého závazku

Stalo se vám, že jste se zpozdili s úhradou splátky své bance? Pak si možná pamatujete, že se zase nic tak hrozného nedělo. Pokud ale nebankovní půjčku splatíte pozdě, můžete se dostat do problémů. Půjčky sice lákají na své výhodnější podmínky, když ale nebudete splácet nebo budete splácet se zpožděním, vysokým pokutám neuniknete. Když půjčku přestanete splácet úplně, tak reálně hrozí, že vám na dveře v nejbližších dnech zaklepe exekutor.

Splatnost krátkodobé půjčky (i té, co je zcela zdarma) si běžně můžete odložit. Odložení ale musíte zařídit včas. Tato nadstandardní služba je už zpoplatněná a ne levně. Mnohdy je odložení splátky podmíněno ještě uhrazením části vypůjčených prostředků (nebo alespoň úroků). Na odložení splátky myslete včas, protože jakmile je půjčka již po splatnosti, nemusí to být možné.

Kde vám dnes půjčí zdarma

Krátkodobé nebankovní půjčky mají své výhody i nevýhody. Pokud se pro tuto půjčku po pečlivém zvážení rozhodnete, nemusíte za ni platit. Některé společnosti vám ji nabídnou i zdarma. Kde aktuálně si ji tedy můžete sjednat, aniž byste se museli obávat vysokých poplatků?

  • Zaplo.cz – Zde získáte zdarma první půjčku ve výši až 8 000 Kč a se splatností na 30 dnů. Neplatíte žádné úroky ani jiné poplatky. Peníze vám budou vyplaceny na váš běžný účet, ze kterého k danému termínu svou půjčku také splatíte.
  • BB půjčka – Tady máte nárok na půjčku ve výši až 5 000 Kč se splatností 30 dní zcela zdarma. Pokud budete se službami poskytovatele spokojeni, můžete opakovaně požádat až o 45 000 Kč.
  • CreditOn – Půjčka CreditOn vám nepřidělá žádné starosti. Napoprvé zde totiž získáte až 8 000 Kč zdarma a se splatností 30 dní.
  • Via SMS – Via SMS je další oblíbený typ krátkodobé půjčky. Stejně jako v ostatních případech zde žádáte přes internet a získáte až 8 000 Kč na 30 dní.
5/5 - (1 hlas)