Která půjčka je nejlevnější

Která je nejlevnější půjčka roku 2018? Zjistíte zde!

Půjčit si peníze každý chceme dozajista co nejlevněji. Čím méně za půjčku přeplatíme, tím samozřejmě lépe. Nikdo nechceme přeplácet tisíce korun. Proto jste právě zde správně! Srovnali jsme pro vás desítky soukromých půjček, abychom zjistili, která z nich je nejvýhodnější a za kterou tedy přeplatíte nejméně. Už nemusíte hledat dál, srovnávat ani počítat. To všechno jsme už udělali za vás. Čtěte dále a vše se dozvíte. Toto je jediný článek, který byste si k půjčkám rozhodně měli přečíst!

Nejlevnější půjčka roku 2018

Naprosto nejlevnější soukromou půjčkou roku 2018 je půjčka od Zonky.cz. Tu přeplatíte ze všech půjček nejnižší částkou. Můžete si zde půjčit od 20 000 Kč až po 500 000 Kč na dobu od 8 měsíců až po 7 let. Avšak ať už si vyberete jakoukoliv variantu, půjčka u Zonky.cz bude vždy ta nejvýhodnější na trhu.

Kolik konkrétně za půjčku od Zonky.cz přeplatíte?

Ovšem nezůstane zde pouze u slibů. Ukážeme si, kolik konkrétně za půjčku od Zonky.cz přeplatíte. Řekněme, že byste si chtěli půjčit 40 000 Kč na krásnou letní dovolenou. Pokud byste si tuto půjčku sjednali například u Cofidis na jeden rok, přeplatili byste ji o 2 216 Kč. Avšak u Zonky.cz přeplatíte stejnou půjčku jen o 1 333 Kč.

Pokud byste si chtěli půjčit 150 000 Kč na tři roky, přeplatili byste ji kupříkladu u společnosti Home Credit částkou 26 544 Kč. Kdežto u Zonky.cz přeplatíte stejnou půjčku jen o 12 667 Kč.

A v neposlední řadě řekněme, že si budete chtít koupit auto za 250 000 Kč a taktéž si na něj budete chtít půjčit, a to na 4 roky. Jak myslíte, že dopadne tato půjčka? Ano, opět tipujete správně! Zonky.cz vyhrává se svým přeplatkem 26 343 Kč na plné čáře. Pro srovnání uvedeme přeplatek od Tesco půjčky, kde byste za stejnou půjčku přeplatili 77 312 Kč.

Zonky.cz všechny porazilo!

Zonky.cz je tedy jednoznačným vítězem našeho srovnání! Jedná se tak o nejvýhodnější půjčku na trhu. Nezáleží na tom, jakou sumu si zde půjčíte, nebo na jak dlouho. U Zonky.cz je každá půjčka výhodná.

Ohodnoťte tento článek