Neomezený tarif EQUA Bank

Levné volání od Equa bank


Přemýšlíte o změně mobilního operátora nebo alespoň tarifu, protože vám ten současný již nevyhovuje? Ještě než se rozhodnete přejít ke konkurenci, podívejte se na výhodné mobilní tarify, které aktuálně nabízí Equa bank. Zařídit si je můžete již od 1. 2. 2016. Tento tarif je na trhu poměrně ojedinělý, vznikl ve spolupráci s operátorem U:fon, který zatím není příliš známý a do povědomí široké veřejnosti se tedy zatím ještě nedostal.

Co Equa bank nabízí

U Equa bank si můžete nově zřídit Minutový tarif, který přináší 100 minut volání do všech sítí za pouhých 99 Kč měsíčně. Pokud tyto minuty provoláte, další vám budou účtovány s cenou 1,39 Kč za minutu. Stejně zaplatíte i za odeslání SMS zprávy. Minutový tarif lze doplnit také mobilními daty o celkovém objemu 250 MB s cenou za 69 Kč měsíčně.

Neomezený tarif

Druhou možností je Neomezený tarif, který vás bude stát 479 Kč měsíčně. Co vše v rámci této ceny získáte? Všechny hovory a SMS máte bezplatné do neomezené výše. Data jsou omezena na 700 MB. Jestliže je to pro vás málo, můžete si za dalších 99 Kč měsíčně předplatit dalších 500 MB dat.

Jak si tarif zřídit

Pokud vás nabídka levného volání od Equa bank zaujala, tak stačí o tarif požádat. Tento krok můžete učinit online přes internet nebo přímo na pobočce banky, kde zjistíte i další informace. Převedení mobilního čísla od vašeho operátora je samozřejmě zdarma. Equa bank je první banka v Čechách, která takovouto službu nabídla.

Je určena pro stávající i nové klienty Equa bank. Bez zřízení běžného účtu tento tarif nezískáte. Platbu totiž musíte provádět inkasem z běžného účtu Equa bank. Jeho vedení je ale zcela zdarma, takže by to pro zřízení výhodnějšího mobilního tarifu nemělo být překážkou. Smlouvu uzavíráte na 24 měsíců. Až tato doba vyprší, můžete si tarif prodloužit, nebo ho změnit, pokud vám náhodou nebude vyhovovat. Za aktivaci nové SIM karty zaplatíte symbolický poplatek 1 Kč.

Srovnání tarifů

5/5 - (2 hlasy)