Logo od Hyperfinance CZ.

Malá HyperPůjčka – Recenze


Mikropůjčky hravě řeší krátkodobé finanční problémy, které se na první pohled mohou zdát banální, při přehlížení vás ale mohou přivést do velkých finančních problémů. Jestliže sami nemáte dostatečnou finanční rezervu, požádejte o malou HyperPůjčku, která vám chybějící prostředky zajistí za velmi flexibilních podmínek.

 

Informace o malé HyperPůjčce

HyperPůjčka představuje ideální způsob, jak uhradit své neodkladné výdaje typu nákupů potravin, měsíční výdaje za energie nebo nejrůznější neodkladné splátky domácnosti. Ačkoliv se poskytuje do výše pouze 4 500 Kč, což dnes není mnoho, dokáže urgentní malé výdaje snadno vyřešit. Vy si tak půjčíte opravdu pouze takovou částku, kterou nutně potřebujete a půjčka vás nebude svádět k dalším útratám, jak to mají ve zvyku neúčelové spotřebitelské úvěry, z nichž si člověk koupí i věci, co vůbec nepotřebuje.

Až 4 500 Kč na cokoliv

Malá HyperPůjčka přináší flexibilní řešení na vaše drobné výdaje. Žádost o ni vyřídíte z pohodlí svého domova a jakmile bude půjčka schválená, peníze se převedou na váš běžný účet. Vyplacení částky složenkou tedy není možné. Většina žadatelů ale běžný účet již má a nemusí si ho kvůli půjčce sjednávat. Půjčka je samozřejmě na 100 % bezpečná a také maximálně diskrétní.

 • Krátkodobá nebankovní půjčka
 • Malá Hyper půjčka.
 • Malá HyperPůjčka
 • Výše půjčky
  500 – 4 500 Kč
 • Splatnost půjčky 1 – 30 dnů
 • Bez dalších poplatků
  Bez zástavy a ručení
  S minimálními úroky
 • Okamžité vyřízení v den žádosti

 

Půjčka pro zaměstnance, podnikatele i další zájemce

Této půjčky může využít opravdu každý, kdo pobírá nějaký stálý měsíční příjem. Může se jednat o zaměstnance, podnikatele, kteří půjčku využijí pro financování svých osobních potřeb, dále o maminky na mateřské, seniory, co pobírají starobní či invalidní důchod, nebo také o studenty s přivýdělkem. Poskytovatel má stanovenou věkovou podmínku. Abyste půjčku získali, musíte být starší než 18 a mladší jak 65 let. Vyžaduje se také české občanství a bankovní účet, na který se po schválení půjčky peníze zašlou.

 

Krátkodobá půjčka pokryje vaše okamžité potřeby

Malou HyperPůjčku doporučujeme vnímat jako finanční rezervu, pokud nemáte dostatek peněz na svém běžném nebo na spořícím účtě. Díky malému objemu poskytnutých finančních prostředků je půjčka velmi rychle vyřízená a v mnohém se vám přizpůsobí. Chcete ji splatit předčasně nebo naopak potřebujete svou splátku odložit? Na všem se dá s jejím poskytovatelem pohodlně domluvit. Kromě malé HyperPůjčky nabízí také větší půjčku ve výši až 250 000 Kč, kterou lze rovněž čerpat neúčelově, ale na větší investice.

Časté dotazy

Pro každého žadatele je připravena půjčka v rozmezí 500 až 4 500 Kč se splatností na 30 dní. Více peněz zde nezískáte. Museli byste využít alternativní půjčky na 250 000 Kč.

Na co peníze z půjčky vyčerpáte, to záleží pouze na vás. Jejich čerpání je neúčelové a vy nemusíte dokládat žádné faktury nebo účtenky.

Jelikož se o půjčku žádá online, tak je žádost odeslána velmi rychle. Peníze standardně obdržíte ještě v den jejího podání. Záleží ale i na vaší bance, jak rychle převod provede. V extrémním případě může trvat až 2 pracovní dny.

Ne, malou HyperPůjčku si ze svého domova vyřídíte zcela bez dokladů. Nepotřebujete ani svůj občanský průkaz.

Peníze získáte i bez ručení či zástavy. Žádost o půjčku bude schválena na základě vaší individuální bonity.

 

Jaké přednosti má HyperPůjčka?

 • Jednorázová splatnost

  Vypůjčené peníze splatíte jednou splátkou ke konkrétnímu termínu a nic víc řešit nemusíte. V případě zájmu můžete požádat o další půjčku.

 • Půjčka i bez OP

  Svou první půjčku získáte i bez občanského průkazu. K žádosti totiž nepotřebujete žádné doklady ani potvrzení.

 • Bez doložení příjmu

  Ačkoliv byste měli pobírat pravidelný příjem, tak nemusíte jeho výši nijak dokládat.

 • Bez prokazování účelu

  Čerpat svůj úvěr můžete opravdu na cokoliv. Jelikož se jedná o malou částku, doporučujeme ho spíše na drobné a krátkodobé výdaje.

Zkušenosti klientů s malou HyperPůjčkou

Malá HyperPůjčka od soukromé finanční společnosti otevírá zcela nové možnosti financování krátkodobých výdajů. Není to tak dávno, co jste museli za vyřízením úvěru do banky, kde jste jej však získali za nevýhodných podmínek, ale museli jste ho vzít, protože nebyla jiná alternativa. Malá HyperPůjčka se pojí jenom s minimálními poplatky, s nimiž budete samozřejmě seznámeni již před jejím schválením, takže se můžete rozhodnout, zda půjčku opravdu chcete využít. Vyřízení proběhne během okamžiku a vy již během 24 hodin budete mít peníze na svém účtě.