mPůjčka na zkoušku od mBank


Na soukromém finančním trhu mohou běžně zájemci o úvěr získat svou první půjčku v hodnotě několika tisíc korun zdarma a vyzkoušet si tak, zda jim bude opravdu vyhovovat. Druhá a každá další žádost je již standardně zpoplatněna dle sazebníku. Na podzim 2015 zavedla tuto možnost i mBank se svou mPůjčkou na zkoušku a dnes ji opakuje.

Jak si sjednat mPůjčku na zkoušku

Na bankovním trhu je taková nabídka poměrně velkou raritou. Banky totiž standardně poskytují půjčky za úrok a za vysoké poplatky. Jelikož si ale mBank za své služby účtuje jen opravdu minimální poplatky, tak vás nabídka na mPůjčku nemůže překvapit.

Půjčka se nabízí s nulovou úrokovou sazbou a je možné si vypůjčit až 40 000 Kč na dobu 12 měsíců. S půjčkou nesouvisejí žádné úroky ani poplatky během splácení. Pouze na začátku, hned po schválení žádosti o půjčku, je nutné zaplatit 2 % z vypůjčené částky. Poplatek je tedy opravdu minimální a půjčka vychází velmi výhodně.

První akce trvala do 15. 12. 2015, tedy celkem 2 měsíce. Nyní je možné této unikátní nabídky využít až do 18. 3. 2016. Jestliže máte o půjčku zájem, určitě neváhejte, protože se už v budoucnu nemusí opakovat. Nízký poplatek je výhodný pro nové i pro stávající klienty banky. Pokud si půjčíte například 10 000 Kč, zaplatíte jednorázový poplatek ve výši 200 Kč. Jestliže využijete maximální mPůjčky na 40 000 Kč, tak vás bude stát pouhých 800 Kč. Na takto nízké poplatky se u konkurence opravdu jen tak nedostanete.

Jaké podmínky je nutné splnit

Banka na své klienty neklade příliš náročné požadavky. Tím základním však je, že jste dosud žádnou půjčkou v mBank nevyužívali. Akce je tedy určena v tomto ohledu jenom pro nové žadatele. Pokud ale máte v bance dlouhodobě účet, ale půjčku jste dosud neměli, je tato nabídka určena i pro vás. Čerpání peněz je neúčelové a vy je tedy můžete využít na cokoliv.

Ohodnoťte tento článek