Logo od mBank.cz.

mPůjčka Plus


mPůjčku Plus ocení každý, kdo nemá důvěru k nebankovním půjčkách a hledá výhodnou půjčku, kterou by si mohl sjednat v bance a třeba i přes internet. mPůjčka Plus s garancí nejlepší nabídky na trhu je vhodná pro všechny pracující, kteří si potřebují neúčelově půjčit na své neodkladné menší nebo i větší výdaje.

 

Názory na mPůjčku Plus

mBank má obecně řadu spokojených klientů, kteří využívají jejích služeb. Zaměřuje se nejen na oblast půjček, ale zabývá se také poskytováním hypotečních úvěrů a v oblasti osobních financí jsou její doménou běžné nebo spořící účty. Díky flexibilní výši finančních prostředků, která může činit až 600 000 Kč, a době splatnosti až na 84 měsíců s mPůjčkou lehce dosáhnete na nízké měsíční splátky. Půjčky se netýkají žádné skryté nebo nestandardní poplatky a na první pohled tak vidíte, za co zde zaplatíte.

Úroková sazba 9,9 % p.a.

Úroková sazba je pro každou sjednanou půjčkou pouze 9,9 % a RPSN činí 10,36 % p.a. Mimořádnou splátku i předčasné splacení u mBank máte zcela zdarma. Také se nemusíte obávat, že by během čerpání půjčky nešly provést žádné změny, jako tomu je často u konkurenčních nabídek. Půjčka je atraktivní ve své jednoduchosti i v nabídnutém objemu finančních prostředků.

 • mPůjčka Plus
 • Snadná bankovní půjčka mPůjčka plus od mBank.
 • COOL CREDIT půjčka
 • Výše půjčky
  10 000 – 600 000 Kč
 • Úroková sazba pouze 9,9 % p.a.
 • Žádné skryté poplatky
  Možnost úpravy splátek
  Garantovaná úroková sazba
 • Vyřízení online

 

Půjčka od mBank potěší každého

Tato půjčka je určena pro všechny osoby, které pobírají stálý měsíční příjem. Získáte ji snadno i bez ručitele, akorát u částky vyšší než 100 000 Kč budete potřebovat souhlas svého manžela nebo své manželky. Při schvalování žádosti se také zkoumají případné záznamy v registrech dlužníků. I když ale máte záznam, ještě to neznamená, že půjčku nezískáte. Žádost lze podat online přes internet nebo i osobně na pobočce banky. Peníze se vyplácejí na běžný účet v mBank.

Tabulka splátek mPůjčka Plus do 600 000 Kč

PůjčkaSplatnostÚroková sazbaRPSNCelkem
50 000 Kč12 měsíců9.9 % p.a.10.36 %52 722 Kč
100 000 Kč24 měsíců9.9 % p.a.10.36 %110 637 Kč
150 000 Kč36 měsíců9.9 % p.a.10.36 %173 989 Kč
250 000 Kč48 měsíců9.9 % p.a.10.36 %303 775 Kč
450 000 Kč72 měsíců9.9 % p.a.10.36 %598 605 Kč
600 000 Kč84 měsíců9.9 % p.a.10.36 %834 098 Kč

 

mPůjčka je bez skrytých poplatků

Už vás nebaví platit za schválení žádosti, přijetí peněz z půjčky na účet nebo za vedení úvěrového účtu? mBank je v tomto ohledu velmi flexibilní bankou, která přináší zajímavé nabídky i na trhu půjček. Svou půjčku zde tedy pohodlně získáte bez těchto zbytečných poplatků. Už proto se její RPSN velmi přibližuje nastavené úrokové sazbě. Půjčku navíc získáte za jasných podmínek, a pokud v žádosti nebudete něčemu rozumět, neváhejte se zeptat, v mBank vám jistě rádi dají potřebné informace k uzavření smlouvy.

Časté dotazy

Peníze se poskytují fyzickým osobám starším 18 let, které předloží dva doklady totožnosti, z nichž jedním bude občanský průkaz. Také musí splnit podmínku příjmu, jehož výše je u půjčky stanovena individuálně.

Půjčku získáte i bez účasti ručitele nebo bez zástavy nemovitosti. Pouze pokud si budete chtít půjčit více než 100 000 Kč, vyžaduje se souhlas manžela či manželky.

Vyřízení žádosti o půjčku je individuální. Jelikož o ni ale můžete žádat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, tak prostředky získáte na svůj běžný účet téměř okamžitě.

Půjčku u mBank můžete kdykoliv splatit předčasně nebo klidně provést jen její mimořádnou splátku, a tak si snížit své měsíční splátky. Nejste v této oblasti vázáni žádnými termíny, ani neplatíte žádné extra poplatky.

Jestliže budete dlouhodobě nemocní (alespoň 1 měsíc), můžete požádat o odklad pravidelných měsíčních splátek. Tuto žádost naleznete na webových stránkách mBank nebo ji můžete vyplnit i papírově na pobočce.

 

Hlavní výhody mPůjčky Plus

 • Předčasné splacení zdarma

  Půjčka se poskytuje téměř bez poplatků. Za její vyřízení, vedení, měsíční splátky nebo elektronické výpisy nic neplatíte.

 • Příznivá úroková sazba

  mPůjčku Plus získáte s úrokem 9,9 % ročně, který budete mít po celou dobu jejího splácení.

 • Předčasné splacení zdarma

  Pokud máte peníze ke splacení půjčky k dispozici dříve, než jste předpokládali, můžete provést mimořádnou splátku nebo předčasnou úhradu.

 • Flexibilní podmínky

  U půjčky lze v průběhu splácení měnit téměř cokoliv. Splátky se dají snížit, navýšit nebo odložit.

Jaké zkušenosti máte s mPůjčkou Plus?

Zkušenosti s touto půjčkou jsou mezi klienty pozitivní. Oceňují především to, že se jedná o bankovní půjčku, kterou lze ale částečně vyřídit i přes internet a ušetřit tak značné množství času. mBank je známá svými flexibilními podmínkami a také nízkými poplatky, které běžně vůbec neúčtuje. Tato půjčka také mile překvapí svou výší až do 600 000 Kč a tím, že peníze získáte bez ručitele. Jediným problémem zde může být skutečnost, že zájemce musí prokázat výši svého příjmu a v mBank poté posoudí, zda si půjčku může žadatel dovolit.

3.5/5 - (2 hlasy)