Logo od mBank.cz.

mPůjčka Plus


mPůjčku Plus ocení každý, kdo nemá důvěru k nebankovním půjčkách a hledá výhodnou půjčku, kterou by si mohl sjednat v bance a třeba i přes internet. mPůjčka Plus s garancí nejlepší nabídky na trhu je vhodná pro všechny pracující, kteří si potřebují neúčelově půjčit na své neodkladné menší nebo i větší výdaje.

 

Názory na mPůjčku Plus

mBank má obecně řadu spokojených klientů, kteří využívají jejích služeb. Zaměřuje se nejen na oblast půjček, ale zabývá se také poskytováním hypotečních úvěrů a v oblasti osobních financí jsou její doménou běžné nebo spořící účty. Díky flexibilní výši finančních prostředků, která může činit až 600 000 Kč, a době splatnosti až na 84 měsíců s mPůjčkou lehce dosáhnete na nízké měsíční splátky. Půjčky se netýkají žádné skryté nebo nestandardní poplatky a na první pohled tak vidíte, za co zde zaplatíte.

Úroková sazba 9,9 % p.a.

Úroková sazba je pro každou sjednanou půjčkou pouze 9,9 % a RPSN činí 10,36 % p.a. Mimořádnou splátku i předčasné splacení u mBank máte zcela zdarma. Také se nemusíte obávat, že by během čerpání půjčky nešly provést žádné změny, jako tomu je často u konkurenčních nabídek. Půjčka je atraktivní ve své jednoduchosti i v nabídnutém objemu finančních prostředků.

 • mPůjčka Plus
 • Snadná bankovní půjčka mPůjčka plus od mBank.
 • COOL CREDIT půjčka
 • Výše půjčky
  10 000 – 600 000 Kč
 • Úroková sazba pouze 9,9 % p.a.
 • Žádné skryté poplatky
  Možnost úpravy splátek
  Garantovaná úroková sazba
 • Vyřízení online

 

Půjčka od mBank potěší každého

Tato půjčka je určena pro všechny osoby, které pobírají stálý měsíční příjem. Získáte ji snadno i bez ručitele, akorát u částky vyšší než 100 000 Kč budete potřebovat souhlas svého manžela nebo své manželky. Při schvalování žádosti se také zkoumají případné záznamy v registrech dlužníků. I když ale máte záznam, ještě to neznamená, že půjčku nezískáte. Žádost lze podat online přes internet nebo i osobně na pobočce banky. Peníze se vyplácejí na běžný účet v mBank.

Tabulka splátek mPůjčka Plus do 600 000 Kč

PůjčkaSplatnostÚroková sazbaRPSNCelkem
50 000 Kč12 měsíců9.9 % p.a.10.36 %52 722 Kč
100 000 Kč24 měsíců9.9 % p.a.10.36 %110 637 Kč
150 000 Kč36 měsíců9.9 % p.a.10.36 %173 989 Kč
250 000 Kč48 měsíců9.9 % p.a.10.36 %303 775 Kč
450 000 Kč72 měsíců9.9 % p.a.10.36 %598 605 Kč
600 000 Kč84 měsíců9.9 % p.a.10.36 %834 098 Kč

 

mPůjčka je bez skrytých poplatků

Už vás nebaví platit za schválení žádosti, přijetí peněz z půjčky na účet nebo za vedení úvěrového účtu? mBank je v tomto ohledu velmi flexibilní bankou, která přináší zajímavé nabídky i na trhu půjček. Svou půjčku zde tedy pohodlně získáte bez těchto zbytečných poplatků. Už proto se její RPSN velmi přibližuje nastavené úrokové sazbě. Půjčku navíc získáte za jasných podmínek, a pokud v žádosti nebudete něčemu rozumět, neváhejte se zeptat, v mBank vám jistě rádi dají potřebné informace k uzavření smlouvy.

Časté dotazy

1. Jaké jsou podmínky pro získání mPůjčky Plus?

Peníze se poskytují fyzickým osobám starším 18 let, které předloží dva doklady totožnosti, z nichž jedním bude občanský průkaz. Také musí splnit podmínku příjmu, jehož výše je u půjčky stanovena individuálně.

2. Je k půjčce potřeba ručitel?

Půjčku získáte i bez účasti ručitele nebo bez zástavy nemovitosti. Pouze pokud si budete chtít půjčit více než 100 000 Kč, vyžaduje se souhlas manžela či manželky.

3. Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Vyřízení žádosti o půjčku je individuální. Jelikož o ni ale můžete žádat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, tak prostředky získáte na svůj běžný účet téměř okamžitě.

4. Je možné předčasné splacení půjčky nebo alespoň mimořádná splátka?

Půjčku u mBank můžete kdykoliv splatit předčasně nebo klidně provést jen její mimořádnou splátku, a tak si snížit své měsíční splátky. Nejste v této oblasti vázáni žádnými termíny, ani neplatíte žádné extra poplatky.

5. Lze provést odklad splátek?

Jestliže budete dlouhodobě nemocní (alespoň 1 měsíc), můžete požádat o odklad pravidelných měsíčních splátek. Tuto žádost naleznete na webových stránkách mBank nebo ji můžete vyplnit i papírově na pobočce.

 

Hlavní výhody mPůjčky Plus

 • Předčasné splacení zdarma

  Půjčka se poskytuje téměř bez poplatků. Za její vyřízení, vedení, měsíční splátky nebo elektronické výpisy nic neplatíte.

 • Příznivá úroková sazba

  mPůjčku Plus získáte s úrokem 9,9 % ročně, který budete mít po celou dobu jejího splácení.

 • Předčasné splacení zdarma

  Pokud máte peníze ke splacení půjčky k dispozici dříve, než jste předpokládali, můžete provést mimořádnou splátku nebo předčasnou úhradu.

 • Flexibilní podmínky

  U půjčky lze v průběhu splácení měnit téměř cokoliv. Splátky se dají snížit, navýšit nebo odložit.

Jaké zkušenosti máte s mPůjčkou Plus?

Zkušenosti s touto půjčkou jsou mezi klienty pozitivní. Oceňují především to, že se jedná o bankovní půjčku, kterou lze ale částečně vyřídit i přes internet a ušetřit tak značné množství času. mBank je známá svými flexibilními podmínkami a také nízkými poplatky, které běžně vůbec neúčtuje. Tato půjčka také mile překvapí svou výší až do 600 000 Kč a tím, že peníze získáte bez ručitele. Jediným problémem zde může být skutečnost, že zájemce musí prokázat výši svého příjmu a v mBank poté posoudí, zda si půjčku může žadatel dovolit.

[kkratings]
0 odpovědí

Diskuze

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte a napište!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *