Invest

Nechte své peníze vydělávat na INVEST.cz

Nejvíce v životě litujeme, když promeškáme dobrou příležitost. S naším novým investičním portálem už litovat nemusíte. Dnes vám začíná možnost investovat a tím vaše peníze nejen zhodnotit, ale dokonce i vydělat.

Vítejte na našem crowdfundingovém investičním webu INVEST. Zde se sny plní nejen samotným projektům, ale i investorům.

Mnoho z nás si říká, že je přeci jen lepší mít peníze na svých účtech, vědět na čem jsme a svým způsobem nic neřešit. Málokdo si ale následně uvědomuje fakt, jak moc nám peníze ztrácí na hodnotě. Aktuálně se inflace nachází na 8 %. Představte si, že máte na vašem běžném účtu 1.000.000,- Kč, ročně tak proděláte 80.000,- Kč. Postupně zjistíte, jak moc se vám tento druh úschovy peněz nevyplácí. Tak proč neinvestovat a peníze si nechránit? Uděláte kus pro svou ochranu peněz, ale zároveň můžete pomoci rozjet nejeden perspektivní projekt.

Inflace v česku

 

Investování či koupě podílu v perspektivních projektech se vyplatí. Jakmile se spojí nápady a financování, může vzniknout skvělý projekt.

Náš web přistupuje ke každému projektu individuálně, tudíž má nejlepší předpoklad, abyste do něj vložili svůj podíl, který společně zhodnotíme a posuneme dál.  Vy jako investor si můžete vybrat, jak moc se zapojíte a své peníze rozdělíte.

Proč se do investování zapojit?

  • Zhodnocovací úroky od 8,5 %
  • Skvělé investiční příležitosti
  • Projekty jsou skvělou příležitostí na nákup podílu ve společnosti, nemovitosti či krypto investici
  • Investiční projekty schvaluje komise s dlouhodobou zkušeností
  • Veškeré projekty jsou ověřené a kryté movitým či nemovitým majetkem
  • Dlouholetá historie a bezpečnost webu

Jak investování funguje?

Jako první budete vybírat projekt, ve kterém si objednáte svůj podíl. Vy zafinancujete částkou kterou chcete zhodnotit a za ni získáte podíl. V případě, kdy nebude částka na daný projekt vybrána celá, peníze se vrací zpět investorům.

Jelikož nám jde o jeden jediný cíl, zisk, děláme vše pro to, abychom se k tomuto bodu dostali co nejrychleji a nejefektivněji. Zisk se investorům vyplácí podle pravidel daného projektu.

Každý máme moc nad tím, co vlastníme nebo kupujeme. Peníze ovšem mají mnohokrát moc nad námi. Jestliže chcete chytře vydělávat peníze, které pouhým držením na běžných účtech ztrácí hodnotu, věnujte svých pár minut našemu webu a promyslete si ty správné investice.

Staňte se i vy jedním z mnoha, který i menším obnosem dokáže projekt vyzdvihnout do výšin. Investujte do reálných podnikatelských potřeb, které se i vám podepíší na úspěchu. Budete přesně vědět, co se s vašimi penězi děje a k čemu přesně slouží.

Díky vám se může sen jednoho člověka či skupině lidí splnit, nebo se jim díky vám dosud zavřené dveře k jejich snům otevřou.

Jestli i vás zaujal INVEST, přidejte se k nám a tvořte s námi příběhy, které si zaslouží pozornost a svou dávku viditelnosti. Svým investováním tvoříte nejen sobě správnou cestu za úspěchem, ale děláte radost dalším. Nemusíte se bát skrytých poplatků či nedůvěry. S naší dlouhodobou historií a odbornou komisí máte své podíly naprosto v bezpečí.

Investice mohou být někdy rizikem, ale jak praví známé přísloví – „Risk je zisk.“ Můžete vstoupit do risku, který se obrátí v kvalitní zisk a nebudete v žádném případě litovat.

A co vy, přidáte se?

Váš INVEST tým

5/5 - (4 hlasy)