Recenze půjčky Perfect Money

Perfect Money

Perfect Money je perspektivní a férová půjčka, kterou může využít každý z vás. Jelikož se jedná o mikropůjčku, je ideální například jako půjčka do výplaty, jelikož každému se nepodaří vyjít se svými prostředky. Čerpání půjčky je neúčelové a ačkoliv se dá využít na výdaje rozmanitého charakteru, je ideální na ty pravidelné a krátkodobé.

 

Nebankovní půjčka bez doložení účelu

Stále roste obliba těchto krátkodobých nebankovních půjček, a to především proto, že banky nejsou ochotné nabídnout takto atraktivní podmínky. O půjčku se snadno žádá přes internet, takže nemusíte vůbec nic vyplňovat osobně, stačí vše zadat z pohodlí své kancelářské židle a z počítače. Půjčku navíc získáte i bez nutnosti registrace, čímž je žádost o ni opět o něco rychlejší. Během 5 minut může být tedy vaše žádost odeslána a vy budete jen čekat na schválení. To zpravidla netrvá déle než 30 minut.

Pro nové klienty zdarma

Jestliže do Perfect Money přicházíte jako nový klient, můžete si zde tuto půjčku vyzkoušet zcela zdarma, abyste mohli posoudit její výhodnost proti dalším produktům. Pro nové i stávající klienty je připravena částka ve výši až 5 000 Kč. Splatnost půjčky je 21, 14 nebo 28 dní s bonusem za řádné splacení.

 • Výhodná půjčka pro každého
 • Perfect Money je půjčka do výplaty.
 • Perfect Money půjčka
 • Výše půjčky
  1 000 – 5 000 Kč
 • První půjčka zdarma
 • Sjednání online bez registrace
  Bonus za včasné splacení
  Bez doložení příjmu
 • Schválení do 30 minut

 

Jak vyřídit žádost o půjčku a jak splácet

Žádost o půjčku zde vyřídíte velmi jednoduše, jelikož zde stačí vybrat si vhodnou výši půjčky a k ní datum splatnosti. Dále společnost požaduje osobní, kontaktní a některé doplňující údaje. Žádost odešlete a během okamžiku se dočkáte jejího schválení. S půjčkou se nepojí žádné skryté poplatky, takže se vám nijak neprodraží. Půjčku můžete splatit ideálně z banky, do které byly peníze původně převedeny.

Tabulka splátek Perfect Money půjčky do 4 999 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
1000 Kč28 dní240 Kč1 240 Kč
2 000 Kč28 dní480 Kč2 480 Kč
3 000 Kč28 dní720 Kč3 720 Kč
4 000 Kč28 dní960 Kč4 960 Kč
5 000 Kč28 dní1 200 Kč6 200 Kč

 

Půjčka je bez poplatku předem

Že se s půjčkou nepojí žádné skryté poplatky, to je dnes už samozřejmostí. Kromě toho, že neplatíte nic za její schválení, se zde ale neúčtuje vůbec nic ani za ověření účtu. Půjčky u Perfect Money jsou tedy založené na důvěře a ve spolupráci s klienty společnost prosazuje férové jednání. Jelikož nedochází k ověření účtu, nepožaduje se doložení příjmu a ani se nekontrolují záznamy v registrech dlužníků, tak můžete peníze získat opravdu velmi rychle.

Časté dotazy

Každému žadateli zde půjčí maximálně 5 000 Kč. Částka je odstupňována se zaokrouhlením na celé pětisetkoruny. Hned napoprvé ale můžete požadovat maximum.

Ano, ale smlouvu podepíšete jen před svou první půjčkou. Dokud bude tato rámcová smlouva platit, můžete si zde bez problémů půjčovat peníze, aniž byste museli cokoliv podepisovat.

Půjčka je určena pouze osobám, které jsou starší 18 let, vlastní běžný účet a není na ně uvalena exekuce. Půjčku tedy těžko využijete k úhradě svých dřívějších dluhů, které jsou již delší dobu po splatnosti.

Při sjednání půjčky vůbec nic platit nemusíte. Vyřízení žádosti i poskytnutí prostředků zde máte zcela zdarma. Dokonce ani nemusíte posílat poplatek 1 Kč, který jiné společnosti využívají pro ověření běžného účtu.

Jestliže víte, že promeškáte termín úhrady své půjčky, nezapomeňte si ji včas prodloužit. Toto prodloužení je možné provést celkem dvakrát a pokaždé až o sedm dní. Můžete tedy získat 14 dní navíc ke své splatnosti. Navíc zaplatíte poplatek ve výši 12 % z vypůjčené částky.

 

Hlavní přednosti nebankovní půjčky Perfect Money

 • Žádné poplatky při sjednání

  Za sjednání půjčky, její poskytnutí ani za ověření běžného účtu vůbec nic neplatíte.

 • Zdarma pro nové klienty

  Noví klienti mohou požádat o půjčku ve výši až 5 000 Kč zcela zdarma. To znamená, že jim nebudou účtovány žádné poplatky ani úroky.

 • Schválení do 30 minut

  Schvalování půjček probíhá velmi rychle. Již do 30 minut víte, zda půjčku obdržíte či nikoliv a za dalších 15 minut je částka převedena.

 • Půjčka bez ručitele

  Při sjednání půjčky nepotřebujete ručitele, spoludlužníka ani zástavu nemovitosti.

Zkušenosti s půjčkou od Perfect Money

Perfect Money půjčka se těší velké oblibě pro své flexibilní podmínky. Jelikož nemusíte vůbec nic platit a ani nic dokládat, své první peníze získáte velmi rychle. Stačí jenom podpis smlouvy a můžete začít pohodlně čerpat půjčku na svůj běžný účet. Problémem zde může být pouze malý objem finančních prostředků do částky 5 000 Kč a poměrně krátkodobá splatnost s termínem prodloužení maximálně o 14 dní. Ačkoliv se nepožaduje doložení příjmu, dejte si dobrý pozor, zda ho pobíráte v dostatečné výši.

5/5 - (1 hlas)