Platební brána od FIO.

Platební brána od FIO banky


Fio banka se rozhodla rozšířit svou nabídku o platební terminály a brány, čímž vychází vstříc celé řadě obchodníků v kamenných prodejnách a samozřejmě i v e-shopech. Nenabízet dnes v obchodě možnost platby kartou je velká komplikace, a to ať už se jedná o kamennou prodejnu nebo o internetový obchod.

Lidé sebou již často nenosí hotovost, a pokud platbu kartou nenabídnete, musí si jít peníze vybrat do bankomatu, což je může od nákupu i odradit. Platební brána v e-shopu je výrazné usnadnění, jelikož peníze přijdou ihned (na rozdíl od bankovního převodu) a prodejce tedy může objednávku rychleji expedovat.

Platební brána od Fio = pouze výhody pro podnikatele

Fio banka je již šestá finanční instituce v Čechách, který nyní umožňuje přijímání platebních karet přes platební terminály nebo díky platební bráně. Pro majitele obchodů a dalších podnikatelské subjekty je to velkou výhodou, protože své peníze mohou shromažďovat na jednom účtu a mít tak snadné přístup ke všem prostředků z jedné banky. Což jim nabízí výhody také tehdy, když budou mít zájem o využití dalších produktů od Fio banky nebo i od konkurenční banky. Získají také lepší přehled o svém podnikání.

Jaké jsou hlavní přednosti této služby pro vaše podnikání? Jedná se například o bezplatný pronájem terminálu nebo platební brány, rychlejší vypořádání plateb, rychlý přehled veškerých transakcí v internetovém bankovnictví nebo výhodné sazby, které jistě ocení každý obchodník.

Jak získat termín nebo instalační balíček s platební bránou

Stačí vyplnit žádost na pobočce Fio banky. Alternativou je její zaslání přes internet, kdy ji podepsanou stačí naskenovat. Během několika dní od podpisu smlouvy obdržíte zmíněný terminál nebo instalační balíček. Rozšíření nabídky služeb dělá Fio banku pro podnikatele opět o něco atraktivnější a přináší jí to významnou konkurenční výhodu před dalšími bankami, co se na podnikatelské účty rovněž zaměřují.

3/5 - (2 hlasy)