Web komerční banky

Profi úvěr START od KB – Půjčka pro začínající podnikatele


Chystáte se začít podnikat a hledáte výhodnou půjčku, která by zafinancovala vaše aktivity a nové projekty? Komerční banka spolu s Evropským investičním fondem nabízí všem podnikatelům Profi úvěr Start, který není náročné získat, jelikož se u něj neprověřuje podnikatelská historie. Stačí vám pouze dobrý podnikatelský záměr.

Kdo může získat Profi úvěr START

Tento úvěr je v nabídce Komerční banky připraven pro podnikající fyzické osoby, malé i střední podniky. Co se týká Komerční banky, představuje opravdu malou revoluci, jelikož zde nebylo možné, aby podnikatel bez historie získal kvalitní úvěr na velkou investici. Poskytovaly se prostředky maximálně v desítkách tisíc korun, které mnohdy na zásadní projekty nestačily a podnikatelé pak museli buď část peněz vydat z vlastních zdrojů, nebo zvolit jiný způsob financování a sjednat si například neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí.

Hlavní přednosti úvěru

Tento úvěr se může chlubit příznivou úrokovou sazbou, která činí maximálně 9,9 % ročně. Pravděpodobně ho tedy získáte ještě za zajímavějších podmínek. Můžete požádat až o 1 000 000 Kč se splatností 5 let. Částku samozřejmě nemusíte čerpat celou. Záleží pouze na vás, kolik skutečně potřebujete a kolik si můžete dovolit.

Až do výše 80 % tyto úvěry zajišťuje Evropský investiční fond, což je zásadní rozdíl mezi tímto úvěrem a běžnou podnikatelskou půjčkou. Prostředky by se měly použít k financování oběžných prostředků, provozních nebo investičních potřeb. Čerpání je tedy neúčelové, jelikož možností, jak využít získané peníze, se nabízí celá řada.

Jak si sjednat výhodný úvěr u Komerční banky

Komerční banka nabízí samozřejmě i další doplňkové produkty, které mohou všichni podnikatelské subjekty využít. Jedná se o běžné účty a povolené debety, hodící se na financování neodkladných výdajů. Zajímavé jsou též startovací úvěrové limity pro kreditní karty. O nabídce na Profi úvěr START se informujte přímo na pobočce Komerční banky. Některé informace zjistíte také na jejích webových stránkách.

5/5 - (2 hlasy)