Logo od Providentu...

Provident půjčka


Známý poskytovatel nebankovních úvěrů, společnost Provident, působí na našem trhu již několik let. Jestliže se vám nedaří se svou žádostí o peníze uspět v bance, tak je Provident jednou z možností, kde si můžete poměrně snadno vypůjčit chybějící finanční prostředky a ty pak využít k libovolnému účelu podle svých představ.

 

Charakteristika půjčky Provident

Sjednat si půjčku u Providentu je velmi jednoduché. Poskytují se zde úvěry do výše až 80 000 Kč. Peníze snadno získáte v hotovosti, kdy vám je předá na ruku obchodní zástupce. Alternativou je také vyplacení vypůjčené částky na běžný účet. To zde ale není překvapivě tak rychlé jako zmíněná výplata na ruku v hotovosti. Půjčka se přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Je jedno, zda peníze využijete na každodenní výdaje, na vybavení domácnosti nebo na rodinnou dovolenou.

Půjčka kdekoliv v ČR

Jelikož se půjčky u Provident vždy sjednávají online, můžete požádat opravdu odkudkoliv. Provident disponuje sítí obchodních zástupců, kteří za vám jsou ochotní se smlouvou a hotovostí přijet za vámi domů. Díky těmto flexibilním podmínkám vám zaručujeme, že budete z půjčky opravdu upřímně nadšení. Jakmile ji splatíte, můžete bez problémů požádat o další.

 • Prověřená nebankovní půjčka
 • Bezhotovostní půjčka od Provident.cz.
 • Provident
 • Výše půjčky
  2 000 – 80 000 Kč
 • Splatnost půjčky až 22 měsíců
 • Půjčka v hotovosti i na účet
  Neúčelové čerpání peněz
  Výběr mezi měsíčními a týdenními splátkami
 • Vyřízení Peníze při podpisu smlouvy

 

Vyplatí se půjčka na účet nebo v hotovosti?

Peníze od Provident můžete získat ihned po schválení půjčky. Její výše začíná na minimální částce 2 000 Kč a končí až na 80 000 Kč. To jen potvrzuje, že se dá využít opravdu na cokoliv, třeba i jako půjčka před výplatou. V porovnání s běžnou mikropůjčkou zde ale máte výhodu v možnosti týdenních nebo měsíčních splátek, kdy nemusíte celý objem prostředků platit jednorázově. Jestliže se rozhodnete pro výplatu peněz v hotovosti, získáte je okamžitě. Pokud je chcete na účet, musíte nejprve podepsat smlouvu a až pak vám budou převedeny.

Tabulka splátek půjčky Provident do 80 000 Kč

PůjčkaSplatnostRPSNCelkem
16 000 Kč22 měsíců53,40%23 497 Kč
26 000 Kč22 měsíců53,40%38 182 Kč
42 000 Kč22 měsíců53,40%61 679 Kč
72 000 Kč22 měsíců53,40%105 735 Kč
80 000 Kč22 měsíců53,40%117 483 Kč

 

Provident půjčka je bez skrytých poplatků

U Providentu máte opravdu jistotu, že vám nebudou účtovány žádné další poplatky za služby, které nevyužíváte. Půjčka je na 100 % transparentní. Abyste si ale byli tím jisti, přečtěte si ještě před jejím sjednáním smlouvu, kterou budete později podepisovat a souhlasit s jejími podmínkami. U Provident neplatíte nic za poskytnutí ani za vedení půjčky. Výhodnost úvěrového produktu tak ovlivňuje pouze jeho úroková sazba, která je však stanovena dle bonity žadatele.

Časté dotazy a odpovědi

Zájemce o půjčku by měl splňovat několik základních podmínek. V první řadě se musí jednat o fyzickou osobu ve věku alespoň 18 let. Ta musí mít trvalý pobyt v Čechách a pobírat pravidelný příjem. Vyžaduje se také průkaz totožnosti a kopie sociálního pojištění.

Jestliže budete chtít půjčku čerpat v hotovosti, dostanete peníze ihned při podpisu smlouvy. Pokud si je necháte poslat na svůj běžný účet, obdržíte je přibližně za 13 dní od schválení žádosti.

Za vyřízení žádosti, poskytnutí půjčky ani za vedení úvěrového účtu nemusíte vůbec nic platit. Veškeré související služby máte tedy zdarma.

Jelikož si půjčujete spíše menší finanční obnos, tak nepotřebujete ručitele ani nemovitost do zástavy. Zda žádost o půjčku bude schválená, to už závisí pouze na vaší vlastní bonitě.

Jestliže nezvládáte splácet sjednanou půjčku, kontaktujte přímo společnost Provident a domluvte se zde na individuálním splátkovém kalendáři. Ideálně se na ni obraťte ještě dříve, než se dostanete se svou splátkou do prodlení.

 

Proč zvolit půjčku Provident

 • Poskytnutí půjčky zdarma

  V souvislosti se sjednáním půjčky neplatíte u Providentu žádné další poplatky, které by jenom více zatížily váš rodinný rozpočet.

 • Online žádost o půjčku

  S žádostí nemusíte vůbec nikam chodit, jelikož si vše pohodlně zařídíte ze svého domova.

 • Peníze na ruku při podpisu smlouvy

  Jestliže chcete peníze získat v hotovosti, donese vám je spolu se smlouvou obchodní zástupce. Je to rychlejší možnost než bankovní převod.

 • Půjčka bez doložení účelu

  U Provident nemusíte dokládat, na co chcete peníze čerpat. Půjčka se poskytuje i bez doložení účelu jejich využití.

Pozitivní zkušenosti zákazníků

Žadatelé o půjčku Provident jsou fyzické osoby všech generací s příjmy z různých zdrojů. Pokud půjčku řádně splácíte, neměli byste se dočkat žádných nepříjemných komplikací. Problém může nastat jenom tehdy, když půjčku splácet přestanete a Provident po vás její úhradu bude vymáhat. Každý klient ocení, že v souvislosti s poskytnutím prostředků se neúčtují žádné poplatky a že navzdory nutnosti prokázání výše příjmu je půjčka poskytována za velmi příznivých podmínek téměř každému zájemci.

5/5 - (2 hlasy)