Příspěvky

Zaplo recenze

Zaplo půjčka

Půjčka Zaplo představuje rychlé a výhodné řešení pro každého, kdo se potýká s finančními problémy. U Zaplo navíc velmi pohodlně vyřídíte svou první půjčku zdarma, takže se nemusíte bát zbytečně vysokých poplatků nebo úroků. Požádejte o ni online a ušetřete mnoho času, který by vyžadovala vaše cesta na pobočku.

Recenze půjčky Zaplo

Půjčku Zaplo již využilo mnoho spokojených klientů. U půjčky Zaplo zaujme především její snadné vyřízení, bezproblémové schválení a okamžité vyplacení vypůjčené částky na běžný účet. Klienti si chválí možnost flexibilního využití finančních prostředků na cokoliv a samozřejmě i sjednání první půjčky zdarma, kdy si ji bez zbytečně vysokých poplatků mohou vyzkoušet. Mnoho klientů pak u Zaplo žádá o půjčku opakovaně. Výhodou je také skutečnost, že se nenahlíží do registrů dlužníků a že se nedokládá výše příjmů.

První půjčka do 16 000 Kč zcela zdarma

U Zaplo máte možnost získat svou první půjčku zcela zdarma bez zbytečných poplatků. Půjčíte si maximálně 16 000 Kč (půjčku samozřejmě můžete sjednat i na nižší částku) a do 30 dní tuto částku vrátíte. Navíc nemusíte platit žádné poplatky ani úroky. Sjednání půjčky je maximálně pohodlné.

 • Rychlá půjčka bez poplatku
 • První půjčka zdarma od ZAPLO.CZ
 • Zaplo půjčka
 • Výše půjčky 1 000 – 30 000 Kč
 • První půjčka do 16 000 Kč
 • Bez prověřování registru Bez doložení příjmu Bez ručitele
 • Vyřízení do 15 minut

Rychlá půjčka pro každého

Výhodná a rychlá půjčka od Zaplo je určena pro každého, kdo řeší nějaké finanční problémy. Jestliže vám chybí peníze na vaše každodenní výdaje nebo nevíte, z jakých peněz pokryjete nějaké své mimořádné výdaje, tak je půjčka od Zaplo ideálním řešením, které se přizpůsobí na míru vašim potřebám. Využijte rychlé půjčky i vy. Je vhodná pro pracující (zaměstnance, podnikatele), potěší maminky na mateřské, seniory v důchodu i studenty s možností přivýdělku.

Tabulka splátek při první žádosti

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
1 000 Kč30 dní0 Kč1 000 Kč
3 000 Kč30 dní0 Kč3 000 Kč
5 000 Kč30 dní0 Kč5 000 Kč
7 500 Kč30 dní0 Kč7 500 Kč
10 000 Kč30 dní0 Kč10 000 Kč
13 000 Kč30 dní0 Kč13 000 Kč
16 000 Kč30 dní0 Kč16 000 Kč

Zaplo je půjčka bez nahlížení do registrů

Při posuzování žádosti o půjčku Zaplo se nenahlíží do záznamů v registrech dlužníků, což je její velkou výhodou v porovnání s konkurenčními poskytovateli. Nevadí, pokud máte záznam v registru dlužníků, protože ho nikdo neřeší. Když se bude hodnotit vaše žádost o půjčku, tak poskytovatele zajímá pouze vaše aktuální bonita, nikoliv starší dluhy a závazky. Půjčka bez registrů je také oblíbená pro své rychlé schválení. Jelikož se nezkoumají záznamy, nemusíte čekat několik dní.

Časté dotazy a odpovědi

Půjčka je určena pro každého, kdo je starší 18 let, má české občanství, bankovní účet a nemá žádné dluhy. Také byste měli být schopni splatit půjčku v dohodnutém termínu, abyste zbytečně nemuseli platit za její odložení.

Zájemci o půjčku musí předložit pouze svůj platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií.

U Zaplo můžete požádat při opakované žádosti až o 30 000 Kč s jednorázovou splatností za 30 dní. Při první žádosti získáte až 16 000 Kč.

U Zaplo můžete mít vždy pouze jednu aktivní půjčku. Můžete ji však využít v kombinaci s jiným sjednaným úvěrem, který již využíváte. Samozřejmě musí být v tomto případě vaše bonita dostatečná.

Ano, pokud jste půjčku nevyčerpali v maximální výši a máte ji stále aktivní, můžete využít možnosti jejího navýšení, a tak se rychle vyhnout dalším možným finančním problémům.

Hlavní výhody půjčky Zaplo

 • Rychlé vyřízení žádosti

  Půjčka Zaplo je opravdu rychle vyřízená. Informaci o schválení žádosti získáte již do 15 minut.

 • První půjčka zdarma

  Jako nový klient u Zaplo získáte svou půjčku zcela zdarma. Takto si můžete půjčit až 16 000 Kč.

 • Bez doložení příjmu

  K půjčce Zaplo nemusíte dokládat výši svých příjmů a to, zda si půjčku sjednáte, je jenom na vašem vlastním posouzením..

 • Bez nahlížení do registrů dlužníků

  Pokud chcete využít půjčky Zaplo, nevadí, když máte záznam v registru dlužníků. K vašim minulým závazkům se při posuzování žádosti nepřihlíží.

Zkušenosti s půjčkou Zaplo

Klienti mají s půjčkou Zaplo především pozitivní zkušenosti, jelikož se jedná o revoluční mikropůjčku, která ihned vyřeší vaše případné finanční problémy. Ti, kteří využili půjčky zdarma do 16 000 Kč, se pak často rozhodli i pro další půjčku od Zaplo, která však byla doplněna už standardními poplatky a úroky. Nad půjčkou Zaplo tedy rozhodně váhat nemusíte, jelikož se jedná o spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček na našem trhu. Peníze vám doručí na bankovní účet, jelikož nedisponuje kamennou pobočkou.

Půjčka na mateřske nebo rodičovské dovolené

Nízké příjmy na mateřské a rodičovské dovolené – pomůže rychlá půjčka?

Jste na mateřské dovolené a uvažujete nad vypůjčením peněz? Připravili jsme pro vás několik tipů na to, jak sehnat výhodnou půjčku na mateřské a dovolené. Zároveň pečlivě zvažte, jestli půjčku vůbec potřebujete. Výše mateřské je různá a mnoho maminek, které nemají dostatečné úspory z minulých let, trpí nedostatkem peněz. Je však půjčka tím správným řešením?

Kolik peněz získáte na rodičovské a mateřské dovolené

Rodičovská či mateřská dovolená je hrazena ze sociálních dávek. Kolik peněz získáte, se odvíjí od toho, jak hodně jste před mateřskou pracovali a kolik peněz jste vydělali. Peněžitá pomoc v mateřství dosahuje až 70 % z hrubé mzdy. Ne každá matka na tak velkou podporu dosáhne.

Pokud jste navíc matka samoživitelka, znamená to pro vás, že vám sníží měsíční příjmy a s dítkem se zároveň zvýší výdaje. Není proto divu, že hledáte půjčku, která by vyřešila váš finanční nedostatek a pomohla překlenout náročné období.

Ani na rodičovské, která nastává po skončení mateřské (nebo i dříve – dle vašeho rozhodnutí), však nebude výrazně lépe. Stát vám vyplatí celkem 220 000 Kč. Tyto peníze ale rozloží do třech až čtyřech let. Měsíčně získáte maximálně 11 500 Kč. I k této částce proto raději zvažte přivýdělek nebo půjčku, pokud nemáte šanci pracovat.

Pozor na velké předlužení

Kdy se vyplatí sjednat si půjčku na mateřské? Na co si peníze vypůjčit a u koho?

 • Půjčku volte nebankovního charakteru, protože v bance vám velmi pravděpodobně nepůjčí.
 • Když se vám nedaří sjednat půjčku na sebe, požádejte o pomoc manžela nebo někoho jiného z rodiny.
 • Zvažte možnost dalších příspěvků od státu, které by mohly nahradit půjčku.
 • Zkuste prodat věci, které nepotřebujete nebo si sežeňte přivýdělek, pokud máte možnost.

Výše jsme zmínili zásady, jichž je dobré se držet při sjednání půjčky. Berte v úvahu, že vaše bonita bude pro banku či soukromou společnost spíše horší a když půjčku získáte, nebude to za extrémně výhodných podmínek.

Často potřebujete ručitele, spolužadatele nebo nějakou věc do zástavy. Bonitu vám může zlepšit, pokud už jste u vybraného poskytovatele nějakou půjčku čerpali. Zhorší vám ji ale případné záznamy v registrech dlužníků.

Rozhodněte se pro nebankovní půjčku se sjednáním z domova

Nebankovní půjčky jsou často levnější a celkově dostupnější než bankovní úvěry. Mnohdy se neřeší příjmy žadatele, nenahlíží se do registrů dlužníků nebo se nabízí možnost odložení splátek, pokud se dostanete do finančních problémů. Někde se dokonce můžete domluvit a půjčku začít splácet až třeba za 6 měsíců. V neposlední řadě je velkou výhodou, že si půjčku sjednáváte z domova a když tedy máte doma malého novorozence, tak nemusíte nikam chodit.

Recenze VATAonline půjčky.

VataOnline

Oblíbená mikropůjčka VataOnline se na míru přizpůsobí vašim krátkodobým výdajům. Řešíte, z čeho tento měsíc zaplatíte nákup v obchodě nebo vyúčtování za energie? Pak vám tato atraktivní půjčka může opravdu pomoci. Ačkoliv se poskytuje jenom na minimum prostředků, je krátkodobá a lze ji využívat v případě potřeby i opakovaně.

 

Základní informace o půjčce VataOnline

Půjčka VataOnline vám díky možnosti sjednání přes internet zajistí okamžité finanční prostředky. Protože se poskytuje na maximální částku ve výši 4 999 Kč, nemusíte si dělat velké starosti s jejím splacením. Tuto částku totiž pravděpodobně budete mít k dispozici. Ke každé půjčce je stanoven pouze fixní poplatek, který vidíte hned při sjednání. Úrok činí pouhé 1 % denně. Jedná se tedy o transparentní půjčku, kterou získáte snadno, rychle a bez zbytečného papírování.

Peníze ihned na vašem účtu

Výplata půjčky na běžných účet je dnes velmi populární a mnohem oblíbenější než zaslání peněz v hotovosti složenkou. Mnoho bank totiž nabízí vedení účtu zdarma, takže se s vaší půjčkou pak nepojí žádné další poplatky. Peníze ale získáte okamžitě. U VataOnline vám budou převedeny do 15 minut od schválení žádosti.

 • Neúčelová výhodná mikropůjčka
 • Snadná půjčka do výplaty od VATAonline.
 • Půjčka VataOnline
 • Výše půjčky
  500 – 4 999 Kč
 • Splatnost půjčky až 35 dní
 • Bonus za předčasné splacení
  Bez zbytečného papírování
  Peníze bez ručitele
 • Peníze do 15 minut na účtě

 

Půjčka pro každého s dostatečným příjmem

Na výhodnou mikropůjčku od VataOnline pohodlně dosáhne každý, kdo je schopen doložit svůj měsíční příjem alespoň ve výši 7 000 Kč měsíčně. Tak si společnost zajišťuje, že opravdu budete mít dostatek prostředků na splacení svého závazku. Dále je požadován věk v rozmezí od 18 do 70 let (starším žadatelům se půjčka neposkytuje), české státní občanství a vlastní běžný účet, na který se peníze převedou. O půjčku můžete požádat jako zaměstnanec, podnikatel, na mateřské i v důchodu.

Tabulka splátek VataOnline půjčky do 4 999 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekRPSNCelkem
500 Kč10 dní50 Kč3173 %550 Kč
1 325 Kč15 dní199 Kč2939 %1 524 Kč
2 52524 dní606 Kč2559 %3 131 Kč
3 275 Kč30 dní983 Kč2359 %4 258 Kč
4 025 Kč30 dní1 208 Kč2358 %5 233 Kč
4 999 Kč35 dní1 750 Kč2208 %6 749 Kč

 

Peníze získáte i bez ručitele

U mikropůjček není standardně potřeba osoba ručitele nebo spoludlužníka. Platí to i pro mikropůjčku VataOnline, kterou běžně získáte také bez spoluúčasti další osoby. Tato půjčka je pak mnohem diskrétnější a také bezpečnější. Snáze pomůže s financováním vašeho rozpočtu, pokud bude zřízena jenom na vaši osobu. Jestliže nesplňujete podmínku příjmu, vyplatí se vám požádat někde jinde. Jsou totiž i poskytovatelé, kteří na příjem nekladou požadavek.

Časté dotazy

I pro všechny nové zákazníky je půjčka VataOnline poskytována ve výši až 4 999 Kč na maximálně 35 dní.

Tento poplatek je nezbytné uhradit po schválení půjčky. Převedete ho na účet poskytovatele, který tak ověří, že je zadaný běžný účet opravdu váš. Jakmile platba přijde, peníze se převedou k vám.

Každý zájemce o půjčku musí pobírat minimálně 7 000 Kč měsíčně čistého, čímž se zajistí, že půjčka neohrozí jeho životní úroveň, jelikož mu zbude alespoň na nejnutnější výdaje, když ji bude muset splatit.

Půjčka má jednorázový termín splatnosti. Před ním stačí její splátku zaslat ze svého běžného účtu na účet věřitele. Dejte si pozor, aby půjčka nejdéle do dvou dnů po splatnosti byla uhrazená.

Ano, půjčku můžete splatit kdykoliv před termínem její řádné splátky. Za tyto dny vám bude navíc odpuštěn úrok, takže na své půjčce ještě ušetříte.

 

Jaké výhody má půjčka od VataOnline

 • Až 2 pracovní dny navíc

  Jestliže svou půjčku splatíte do dvou dnů po termínu splatnosti, nic se neděje, jelikož vám nebudou účtovány žádné extra poplatky ani sankce.

 • Prodloužení splatnosti

  Pokud nezvládáte svou půjčku uhradit ke stanovenému termínu, můžete si zařídit její prodloužení celkem až o 90 dnů.

 • Bonus za předčasné splacení

  Nejenže máte předčasné splacení své půjčky zdarma, ale ještě vám za dobu, co ji nevyužíváte, budou odpuštěny úroky.

 • Peníze do 15 minut

  Po schválení žádosti a ověření vašeho účtu mohou být peníze ihned převedeny. Zpravidla obdržíte platbu již do 15 minut od schválení.

Jaké zkušenosti mají klienti s půjčkou VataOnline

VataOnline je oblíbená mikropůjčka, kterou si klienti i dnes, v době výhodných kontokorentů a kreditních karet, často sjednávají. Oceníte u ní především jednorázovou splatnost, kdy se během okamžiku snadno a rychle zbavíte všech svých dluhů. Ačkoliv se půjčka poskytuje pouze na částku 4 999 Kč, tak je na malé výdaje dostačující a navíc ji lze v případě zájmu využívat i opakovaně. Malá částka má i své výhody, a to především v tom, že není potřeba žádná smlouva a vyřízení se tedy obejde bez papírování.

Logo od HOME CREDIT

Home Credit půjčka

Home Credit je známým poskytovatelem nebankovních úvěrů, u kterého se rozhodně nespálíte. Nemusíte se zde zdráhat půjčit si i větší finanční obnos. Nabízí totiž získání potřebných finančních prostředků Read more

Recenze půjčky Tesco.

Tesco půjčka

Hotovostní půjčku Tesco si můžete sjednat online nebo ve stejnojmenném obchodním domě. Zvolte si postup, který vám je příjemnější. My obecně můžeme doporučit online žádost, jelikož si ji vyřídíte Read more

Logo od Providentu...

Provident půjčka


Známý poskytovatel nebankovních úvěrů, společnost Provident, působí na našem trhu již několik let. Jestliže se vám nedaří se svou žádostí o peníze uspět v bance, tak je Provident jednou z možností, Read more