Recenze půjčky Tesco.

Tesco půjčka

Hotovostní půjčku Tesco si můžete sjednat online nebo ve stejnojmenném obchodním domě. Zvolte si postup, který vám je příjemnější. My obecně můžeme doporučit online žádost, jelikož si ji vyřídíte z pohodlí svého domova během okamžiku, bez starostí a zbytečného papírování, které se jinak pojí s úvěry v bankách.

 

Recenze hotovostní půjčky od Tesco Finanční služby

Hotovostní půjčka od Tesco Finanční služby nabízí možnost čerpání až do výše 500 000 Kč – maximálně 150 000 Kč, pokud o peníze požádáte ze svého domova. Jelikož nabízí měsíční splácení, tak si můžete vzít takovou půjčku, která příliš nezatíží váš rozpočet. Při sjednání ihned vidíte předpokládanou výši měsíční splátky včetně úroků. Půjčka disponuje minimálním RPSN, což značí, že se s ní nepojí žádné jiné vysoké poplatky. Například před schválením žádosti samozřejmě vůbec nic neplatíte. Představuje tak skvělou alternativu k půjčce v bance.

Půjčka s garancí nízkého úroku

Tesco Finanční služby vám garantují, že zde dosáhnete na půjčku, která bude poskytnuta s nižším úročením, než co by vám nabídla vaše banka. Půjčku tedy získáte za velmi příznivých podmínek a peníze můžete utratit nejen za nákupy v Tescu, ale dají se využít na menší i větší investice do domácnosti, na dovolenou i za jiné neúčelové výdaje.

 • Nebankovní půjčka s měsíčními splátkami
 • Tesco půjčka je nebankovní půjčka na cokoliv.
 • Tesco půjčka
 • Výše půjčky
  20 000 – 500 000 Kč
 • Splatnost půjčky až 84 měsíců
 • Bez ručitele a zástavy
  Pravidelné měsíční splátky
  Žádné skryté poplatky
 • Rychlé vyřízení žádosti

 

Flexibilní úprava splátek

Jelikož si hotovostní půjčku Tesco můžete sjednat až na 84 měsíců, tak je logické, že výši měsíčních splátek si můžete po čase změnit, aby lépe odpovídaly vašim specifickým představám. Zařídíte si zde jejich snížení nebo zvýšení – tyto možnosti vám ale doporučujeme nechat zapsat do smlouvy. Stejně tak je možné si odložit splátku, pokud nemáte dostatek prostředků na její úhradu. Dokonce i předčasné splacení půjčky zde máte zcela zdarma.

Tabulka splátek Tesco půjčky do 150 000 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
20 000 Kč36 měsíců6 496 Kč26 496 Kč
40 000 Kč48 měsíců16 688 Kč56 688 Kč
60 000 Kč60 měsíců30 060 Kč90 060 Kč
90 000 Kč72 měsíců51 624 Kč141 624 Kč
130 000 Kč84 měsíců79 916 Kč209 916 Kč
150 000 Kč84 měsíců95 280 Kč245 280 Kč

 

Výhodná Tesco půjčka bez doložení příjmu a bez ručitele

Půjčku až do 150 000 Kč si snadno vyřídíte online ze svého domova. K takové částce pak společnost nepožaduje žádné ručení. To znamená, že se obejdete bez ručitele, spoludlužníka a ani nemusíte dávat žádnou svou nemovitost do zástavy. Půjčky bez ručení jsou čím dál oblíbenější, jelikož se dají sjednat za mnohem flexibilnějších podmínek. Vy sami jste nakonec za svou půjčku zodpovědní a je jenom na vás, jak si její splácení rozložíte.

Časté dotazy

Podmínkou pro získání Tesco půjčky je minimální věk 18 let, předložení občanského průkazu a pravidelný příjem, který může plynout ze zaměstnání, podnikání nebo třeba z důchodu. Žádné další podmínky splnit nemusíte.

Ne, jako u většiny hotovostních půjček i zde můžete peníze čerpat na cokoliv, co potřebujete zaplatit. Je jedno, zda se jedná o vaše každodenní a pravidelné výdaje, nebo jestli o mimořádné investice.

Peníze si můžete nechat vyplatit v hotovosti, na bankovní účet vedený na vaše jméno nebo prostřednictvím přepážky na České poště (pokud výše půjčky nepřekročí 30 00 Kč).

Ano, své splátky si můžete libovolně upravovat. Je však podmínkou mít ve smlouvě tuto možnost sjednanou. Úpravu splátek vám v každém případě ale doporučujeme řešit přímo s poskytovatelem.

Pokud budete mít peníze k dispozici dříve, než nastane konec splatnosti vaší půjčky, můžete svůj závazek uhradit předčasně, a to aniž by vám bylo účtováno nějaké penále. Předčasné splacení půjčky je tedy zcela zdarma. Nebudou vám počítány ani další úroky.

 

Největší přednosti Tesco půjčky

 • Sjednání osobně i online

  Při sjednání půjčky můžete vybírat ze dvou způsobů a zvolit si ten, který vám je bližší. Půjčka nabízí sjednání osobně i přes internet.

 • Neúčelové čerpání

  Půjčku Tesco můžete využít na jakékoliv neúčelové výdaje. To znamená, že si nemusíte schovávat žádné faktury nebo účtenky.

 • Peníze na účet i v hotovosti

  Po schválení žádosti o půjčku si můžete vybrat ze dvou způsobů vyplacení peněz, a to převodem na účet nebo na ruku v hotovosti.

 • Předčasné splacení zdarma

  Pokud máte peníze k dispozici dříve, než je konečný termín splatnosti vaší půjčky, můžete ji uhradit předčasně.

Na co si dát pozor při sjednání Tesco půjčky

Tesco půjčka nabízí všem zájemcům velmi zajímavé podmínky čerpání. Půjčku získáte v hotovosti nebo online, standardně do výše 150 000 Kč, v individuálních případech můžete požádat až o 500 000 Kč. Díky splatnosti až na 84 měsíců, je možné své splátky pohodlně rozložit a čerpání půjčky tak maximálně přizpůsobit svým možnostem. Úpravu splátek v průběhu splácení je možné provést jenom tehdy, když máte tuto možnost zanesenou ve své smlouvě. Předčasné splacení je ale možné kdykoliv, když budete mít peníze k dispozici.

5/5 - (2 hlasy)