Půjčka od Sberbank.

U Sberbank nově získáte půjčku již s úrokem od 4,99 % p.a.

Uvažujete nad sjednáním půjčky v bance? Pak určitě zvažte půjčku u Sberbank, která nyní rozhodně stojí za doporučení. Banka totiž v pondělí 21. srpna 2017 snížila úrokovou sazbu u nabízené FĚR půjčky, kterou nyní získáte s úrokem již od 4,99 % p.a. Takový úrok je opravdu minimální, obzvlášť když vezmeme v potaz nízké poplatky v souvislosti s půjčkou. Ta pak může konkurovat i nebankovním nabídkám.

FÉR půjčka s online sjednáním

Půjčku si navíc pohodlně sjednáte i ze svého domova. Možnost online sjednání aktuálně nabízí čím dál více bank. Pokud navíc jinde během splácení naleznete lepší úrokovou sazbu, nebo když vás osloví jiný poskytovatel s výhodnějším úrokem, tak banka sazbu dorovná, případně vám ji sníží o celé 1 %. Máte zde tedy garanci nejvýhodnějšího splácení po celou dobu.

Kolik a za jakých podmínek si u Sberbank můžete půjčit? Banka nabízí částku v rozmezí od 30 000 do 1 000 000 Kč. Jedná se tedy o poměrně velkou částku, kterou můžete využít neúčelově. To znamená, že si z půjčky pohodlně zaplatíte jakékoliv výdaje, od vybavení domácnosti přes koupi nového vozu až po každodenní výdaje, třeba i včetně exotické dovolené.

Splatnost si rozvrhnete od 1 roku až do 8 let a své splátky tak maximálně přizpůsobíte svým finančním možnostem. Nestane se tak, že byste se kvůli půjčce dostali do finančních problémů. Jestliže se jich i přesto obáváte, není nic jednoduššího, než si k půjčce sjednat pojištění schopnosti splácet. To vám dodá případné jistoty při náhlé nemoci nebo ztrátě zaměstnání.

Neplaťte zbytečně poplatky

Zatímco spousta konkurenčních subjektů po vás bude vyžadovat poplatky za sjednání, předčasné splacení nebo vedení úvěrového účtu, u Sberbank neplatíte nic navíc. Kromě výhodné úrokové sazby tak i vaše RPSN může činit pouhé 4,99 % ročně.

Půjčka tak je téměř zadarmo a svou výhodností se vyrovná i hypotečnímu úvěru. Nepotřebujete však žádnou zástavu a můžete ji čerpat neúčelově. Při maximální částce 1 000 000 Kč však už můžete uvažovat o investicích do své nemovitosti, protože celý milion dokáže bez problémů pokrýt i menší rekonstrukci.

Půjčka jen pro osoby s trvalými příjmy

Takto výhodnou úrokovou sazbu však získáte pouze za podmínky, že budete schopni doložit své příjmy a ty budou v adekvátní výši. Jestliže žádáte o částku vyšší než 250 000 Kč, potřebujete navíc souhlas manžela či manželky. Když si chcete půjčit více než 400 000 Kč, tak je ve specifických případech požadován spolužadatel. Půjčka je samozřejmě pouze pro osoby starší 18 let.

K žádosti o půjčku si připravte…

V bance po vás budou požadovat doložení totožnosti, což provedete předložením svého občanského průkazu (občané Slovenska předkládají dva doklady totožnosti a povolení k pobytu).

Dále je nutné dodat potvrzení o příjmu nebo výpisy z běžného účtu za poslední 3 měsíce. Když podnikáte, stačí daňové přiznání a doklad o zaplacení daně. Na webových stránkách kromě praktické kalkulačky naleznete i online žádost, ve které vyplníte jenom své kontaktní údaje a pracovníci banky vás budou obratem kontaktovat zpět.