Výpočet nejvýhodnější půjčky.

Vyplatí se vzít si půjčku u jedničky na trhu?


V současnosti jsou v ČR hned dvě banky, které o sobě mohou tvrdit, že jsou lídrem trhu. Česká spořitelna má nejvíce klientů (téměř 5 milionů), ČSOB naproti tomu spravuje nejvíce financí. ČSOB od roku 2000 de facto vlastní ČMSS, tedy Českomoravskou stavební spořitelnu, a. s. Přestože je ČMSS ve vlastnictví KBC group (belgický vlastník ČSOB), na českém trhu vystupuje samostatně a zcela nezávisle. ČMSS v současnosti zastřešuje více než jeden milion úvěrových smluv, přičemž tyto smlouvy z celkového trhu tvoří bezmála 50 %.

Je půjčka u ČSOB výhodná?

Výhodná půjčka od České spořitelny.Pro sjednání půjčky u Československé obchodní banky je nutné být jejím klientem. Následně můžete podat žádost o půjčku na cokoliv nejen prostřednictvím osobní schůzky na pobočce, ale také telefonicky, přes internetové bankovnictví anebo přes SmartBanking. Konečná výše úvěrové sazby je individuální, přičemž se odvíjí od výšky zapůjčených peněz, doby splácení a bonity klienta. Podmínky dlouhodobé půjčky u ČSOB rozhodně nejsou nevýhodné, ovšem její sjednání a schválení může trvat déle, než byste čekali.

Je půjčka u České spořitelny výhodná?

Výhodná půjčka od Československé obchodní banky.Česká spořitelna je členem Erste Group se sídlem ve Vídni. V ČR jejích služeb využívá bezmála 5 milionů klientů, kteří mají k dispozici největší počet bankomatů (více než 1 200). U České spořitelny je možné sjednat půjčku od 20 000 do 700 000 tisíc na cokoliv. Nabízená půjčka je určena k opravdu jakýmkoliv soukromým potřebám. V průběhu zřizování půjčky nikdo nebude zjišťovat důvod jejího vzniku. Půjčka je určena pro občany ČR a cizince s povolením k trvalému pobytu na území ČR.

Pro sjednání půjčky je nutné být klientem České spořitelny. Půjčku je možné sjednat na dobu až 7 let. Fixní úroková sazba je samozřejmostí. K této půjčce není nutné mít zajištění ani ručitele. Úvěrová míra, výše poplatků za půjčku a celkový RPSN u České spořitelny patří mezi ty nejlepší na českém trhu.

Půjčka na cokoliv od České spořitelny zde.

Výhodný a nejpoužívanější úvěr na rekonstrukci nemovitosti

Jestliže sháníte půjčku určenou k opravám domu, bytu či jiné nemovitosti, rozhodně neopomeňte srovnání parametrů půjčky u ČMSS. Českomoravská stavební spořitelna nabízí výši úvěru až 500 000 korun, a to bez zajištění. Garance obsahuje i rychlé a snadné sjednání a neměnnou roční úrokovou sazbu. Navíc pro sjednání půjčky u ČMSS nemusíte být jejím klientem.

5/5 - (1 hlas)