Česká spořitelna – recenze půjčky

Česká spořitelna patří mezi stabilní banky na našem trhu a ačkoliv svým klientům nenabízí ty úplně nejvýhodnější podmínky, mnoho lidí se pro ní rozhodne především díky jejímu dobrému renomé. Jméno České spořitelny budí mezi klienty důvěru a s její půjčkou tak máte jistotu, že se rozhodně nespálíte, jako to je možné u soukromé finanční společnosti.

Informace o půjčce České spořitelny

Česká spořitelna nabízí zajímavou bankovní půjčku, která dokáže spolehlivě konkurovat dalším obdobným produktům na našem trhu. Spoustu informací o této půjčce zjistíte online, pak se jen stačí objednat na konkrétní pobočku a tam dotáhnout svou žádost ke konci. I takové sjednání vám ušetří spoustu cenného času. Online si spočítáte své splátky a uděláte si představu o půjčce. Také si můžete nechat zavolat od specialistů z České spořitelny, kteří vám k půjčce poskytnou další užitečné informace a usnadní vaše rozhodování.

Peníze na cokoliv

Česká spořitelna nabízí půjčku bez zbytečných průtahů ve výši až 800 000 Kč. Tyto peníze můžete využít na své každodenní výdaje, jako investici do domácnosti, na koupi nového vozu nebo i na refinancování svých stávajících půjček a úvěrů. Jestliže splátky budete hradit pravidelně a bez prodlení, prominou vám jich v České spořitelně celkem až 12 a vy tak snadno dosáhnete na nižší úroky.

 • Půjčka od důvěryhodné banky
 • Skvělá půjčka české spořitelny.
 • Půjčka České spořitelny
 • Výše půjčky
  20 000 – 800 000 Kč
 • Až 12 splátek zpět
 • Neúčelové čerpání prostředků
  Splatnost až 7 let
  Bez poplatku za správu úvěru
 • Vyřízení ihned na pobočce

Kdo si může půjčku sjednat

Tato půjčka je ideální pro všechny pracující, kteří mají stabilní měsíční příjmy, jimiž snadno uhradí předepsané splátky. Mezi hlavní podmínku, kterou musí každá žadatel splnit, patří věk nad 18 let. Dále se vyžaduje potvrzení o výši příjmu, musíte mít zřízený běžný účet u České spořitelny a při sjednání předložit dva doklady totožnosti. Půjčku snadno získáte i bez ručitele. Česká spořitelna ji bez ručení běžně poskytuje do výše až 600 000 Kč. Záleží ale samozřejmě i na vaší individuální bonitě.

Tabulka splátek u České spořitelny do 800 000 Kč

PůjčkaSplatnostÚroková sazbaRPSNCelkem
20 000 Kč23 měsíců6,5 %7,8 %21 511 Kč
80 000 Kč34 měsíců6,2 %7,2 %88 275 Kč
200 000 Kč56 měsíců6,7 %7,4 %235 394 Kč
400 000 Kč79 měsíců6,6 %7,2 %498 186 Kč
600 000 Kč101 měsíců5,8 %6,2 %764 816 Kč
800 000 Kč112 měsíců5,9 %6,2 %1 047 972 Kč

Výhodné úročení pro každého

Půjčka České spořitelny, kterou si můžete sjednat předběžně online nebo osobně na pobočce, nabízí výhodné úročení již od 5,9 % p.a. i na maximální možnou částku. Navíc zde neplatíte žádné poplatky za správu úvěru a k půjčce si můžete sjednat také výhodné pojištění schopnosti splácet. To vás ochrání před případným výpadkem příjmu. Pokud budete své půjčky splácet včas, vrátí se jich až 12 zpět do vaší peněženky. I když se vám tedy na počátku sjednaný úrok zdá vysoký, tímto způsobem ho výrazně ponížíte.

Časté dotazy

Všichni žadatelé mohou získat částku ve výši až 800 000 Kč a tu splácet po dobu až 7 let. Možné je však požádat i o půjčku pouze na 20 000 Kč, která poslouží na úhradu vašich každodenních výdajů.

Půjčku získáte pouze tehdy, pokud budete pobírat pravidelný měsíční příjem a jeho výši prokážete buď potvrzením od svého zaměstnavatele nebo daňovým přiznáním. Jestliže máte účet u České spořitelny, tak příjmy dokládat nemusíte.

Jelikož 7 let je opravdu dlouhá doba, během které se může mnoho věcí změnit, nabízí Česká spořitelna také možnost snížení nebo navýšení splátek v průběhu splácení zdarma. Až dvakrát ročně si můžete řádnou splátku odložit

Pokud si to s půjčkou rozmyslíte, můžete do 60 dnů od podpisu smlouvy odstoupit. Samozřejmostí však je, že vrátíte bance veškeré poskytnuté prostředky.

Standardně půjčku získáte i bez ručení. Pouze nad 600 000 Kč může být ručitel vyžadován, pokud vaše bonita nebude dostatečná.

Výhody půjčky od České spořitelny

 • Úroková sazba již od 5,9 %

  Pokud bude vaše bonita zajímavá, může vám banka nabídnout výhodnou úrokovou sazbu již od 5,9 % ročně.

 • Až 800 000 Kč na cokoliv

  Čerpání půjčky probíhá neúčelově a vy tedy nemusíte dokládat, na co získané peníze využijete. Maximálně získáte až 800 000 Kč.

 • Bez doložení příjmu

  Jestliže vám výplata chodí na účet vedený u České spořitelny, tak své příjmy nemusíte dokládat. Jinak je samozřejmě banka požaduje.

 • Až 12 splátek zpět

  Pokud budete svou půjčku řádně splácet, dosáhnete na výhodnější úroky tak, že vám banka odpustí až 12 řádných splátek.

Vyplatí se sjednání půjčky?

Půjčka od České spořitelny je jistě zajímavý produkt, který můžeme doporučit každému, kdo hledá výhodnou bankovní půjčku a nevadí mu pro její sjednání dojít do banky. Ačkoliv je možné podání žádosti online, mnoho detailů je nutné dořešit osobně na pobočce. Půjčka se poskytuje neúčelově, v zajímavé výši a s několikaletou splatností, takže příliš nezatíží váš měsíční rozpočet. Je ideální volbou nejen pro klienty České spořitelny, ale i pro každého, kdo si potřebuje vypůjčit chybějící prostředky.

Další informace najdete na webu MAXI Money.cz

4.5/5 - (8 hlasů)