Zaplo půjčka


Půjčka Zaplo představuje rychlé a výhodné řešení pro každého, kdo se potýká s finančními problémy. U Zaplo navíc velmi pohodlně vyřídíte svou první půjčku zdarma, takže se nemusíte bát zbytečně vysokých poplatků nebo úroků. Požádejte o ni online a ušetřete mnoho času, který by vyžadovala vaše cesta na pobočku.

Recenze půjčky Zaplo

Půjčku Zaplo již využilo mnoho spokojených klientů. U půjčky Zaplo zaujme především její snadné vyřízení, bezproblémové schválení a okamžité vyplacení vypůjčené částky na běžný účet. Klienti si chválí možnost flexibilního využití finančních prostředků na cokoliv a samozřejmě i sjednání první půjčky zdarma, kdy si ji bez zbytečně vysokých poplatků mohou vyzkoušet. Mnoho klientů pak u Zaplo žádá o půjčku opakovaně. Výhodou je také skutečnost, že se nenahlíží do registrů dlužníků a že se nedokládá výše příjmů.

První půjčka do 16 000 Kč zcela zdarma

U Zaplo máte možnost získat svou první půjčku zcela zdarma bez zbytečných poplatků. Půjčíte si maximálně 16 000 Kč (půjčku samozřejmě můžete sjednat i na nižší částku) a do 30 dní tuto částku vrátíte. Navíc nemusíte platit žádné poplatky ani úroky. Sjednání půjčky je maximálně pohodlné.

 • Rychlá půjčka bez poplatku
 • První půjčka zdarma od ZAPLO.CZ
 • Zaplo půjčka
 • Výše půjčky
  1 000 – 30 000 Kč
 • První půjčka
  do 16 000 Kč
 • Bez prověřování registru
  Bez doložení příjmu
  Bez ručitele
 • Vyřízení do 15 minut

Rychlá půjčka pro každého

Výhodná a rychlá půjčka od Zaplo je určena pro každého, kdo řeší nějaké finanční problémy. Jestliže vám chybí peníze na vaše každodenní výdaje nebo nevíte, z jakých peněz pokryjete nějaké své mimořádné výdaje, tak je půjčka od Zaplo ideálním řešením, které se přizpůsobí na míru vašim potřebám. Využijte rychlé půjčky i vy. Je vhodná pro pracující (zaměstnance, podnikatele), potěší maminky na mateřské, seniory v důchodu i studenty s možností přivýdělku.

Tabulka splátek při první žádosti

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
1 000 Kč30 dní0 Kč1 000 Kč
2 000 Kč30 dní0 Kč2 000 Kč
3 000 Kč30 dní0 Kč3 000 Kč
4 000 Kč30 dní0 Kč4 000 Kč
5 000 Kč30 dní0 Kč5 000 Kč
6 000 Kč30 dní0 Kč6 000 Kč
8 000 Kč30 dní0 Kč8 000 Kč

Zaplo je půjčka bez nahlížení do registrů

Při posuzování žádosti o půjčku Zaplo se nenahlíží do záznamů v registrech dlužníků, což je její velkou výhodou v porovnání s konkurenčními poskytovateli. Nevadí, pokud máte záznam v registru dlužníků, protože ho nikdo neřeší. Když se bude hodnotit vaše žádost o půjčku, tak poskytovatele zajímá pouze vaše aktuální bonita, nikoliv starší dluhy a závazky. Půjčka bez registrů je také oblíbená pro své rychlé schválení. Jelikož se nezkoumají záznamy, nemusíte čekat několik dní.

Časté dotazy a odpovědi

1. Kdo si může u Zaplo sjednat půjčku?

Půjčka je určena pro každého, kdo je starší 18 let, má české občanství, bankovní účet a nemá žádné dluhy. Také byste měli být schopni splatit půjčku v dohodnutém termínu, abyste zbytečně nemuseli platit za její odložení.

2. Jaké doklady se k žádosti o půjčku předkládají?

Zájemci o půjčku musí předložit pouze svůj platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií.

3. V jaké výši se půjčka poskytuje a na jak dlouho?

U Zaplo můžete požádat při opakované žádosti až o 30 000 Kč s jednorázovou splatností za 30 dní. Při první žádosti získáte až 16 000 Kč.

4. Je možné čerpat více půjček najednou?

U Zaplo můžete mít vždy pouze jednu aktivní půjčku. Můžete ji však využít v kombinaci s jiným sjednaným úvěrem, který již využíváte. Samozřejmě musí být v tomto případě vaše bonita dostatečná.

5. Lze v průběhu čerpání půjčku navýšit?

Ano, pokud jste půjčku nevyčerpali v maximální výši a máte ji stále aktivní, můžete využít možnosti jejího navýšení, a tak se rychle vyhnout dalším možným finančním problémům.

Hlavní výhody půjčky Zaplo

 • Rychlé vyřízení žádosti

  Půjčka Zaplo je opravdu rychle vyřízená. Informaci o schválení žádosti získáte již do 15 minut.

 • První půjčka zdarma

  Jako nový klient u Zaplo získáte svou půjčku zcela zdarma. Takto si můžete půjčit až 16 000 Kč.

 • Bez doložení příjmu

  K půjčce Zaplo nemusíte dokládat výši svých příjmů a to, zda si půjčku sjednáte, je jenom na vašem vlastním posouzením..

 • Bez nahlížení do registrů dlužníků

  Pokud chcete využít půjčky Zaplo, nevadí, když máte záznam v registru dlužníků. K vašim minulým závazkům se při posuzování žádosti nepřihlíží.

Zkušenosti s půjčkou Zaplo

Klienti mají s půjčkou Zaplo především pozitivní zkušenosti, jelikož se jedná o revoluční mikropůjčku, která ihned vyřeší vaše případné finanční problémy. Ti, kteří využili půjčky zdarma do 16 000 Kč, se pak často rozhodli i pro další půjčku od Zaplo, která však byla doplněna už standardními poplatky a úroky. Nad půjčkou Zaplo tedy rozhodně váhat nemusíte, jelikož se jedná o spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček na našem trhu. Peníze vám doručí na bankovní účet, jelikož nedisponuje kamennou pobočkou.

5 (100%) 4 hlas[ů]
0 odpovědí

Diskuze

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte a napište!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *