Zaplo recenze

Zaplo půjčka

Půjčka Zaplo představuje rychlé a výhodné řešení pro každého, kdo se potýká s finančními problémy. U Zaplo navíc velmi pohodlně vyřídíte svou první půjčku zdarma, takže se nemusíte bát zbytečně vysokých poplatků nebo úroků. Požádejte o ni online a ušetřete mnoho času, který by vyžadovala vaše cesta na pobočku.

Recenze půjčky Zaplo

Půjčku Zaplo již využilo mnoho spokojených klientů. U půjčky Zaplo zaujme především její snadné vyřízení, bezproblémové schválení a okamžité vyplacení vypůjčené částky na běžný účet. Klienti si chválí možnost flexibilního využití finančních prostředků na cokoliv a samozřejmě i sjednání první půjčky zdarma, kdy si ji bez zbytečně vysokých poplatků mohou vyzkoušet. Mnoho klientů pak u Zaplo žádá o půjčku opakovaně. Výhodou je také skutečnost, že se nenahlíží do registrů dlužníků a že se nedokládá výše příjmů.

První půjčka do 16 000 Kč zcela zdarma

U Zaplo máte možnost získat svou první půjčku zcela zdarma bez zbytečných poplatků. Půjčíte si maximálně 16 000 Kč (půjčku samozřejmě můžete sjednat i na nižší částku) a do 30 dní tuto částku vrátíte. Navíc nemusíte platit žádné poplatky ani úroky. Sjednání půjčky je maximálně pohodlné.

 • Rychlá půjčka bez poplatku
 • První půjčka zdarma od ZAPLO.CZ
 • Zaplo půjčka
 • Výše půjčky 1 000 – 30 000 Kč
 • První půjčka do 16 000 Kč
 • Bez prověřování registru Bez doložení příjmu Bez ručitele
 • Vyřízení do 15 minut

Rychlá půjčka pro každého

Výhodná a rychlá půjčka od Zaplo je určena pro každého, kdo řeší nějaké finanční problémy. Jestliže vám chybí peníze na vaše každodenní výdaje nebo nevíte, z jakých peněz pokryjete nějaké své mimořádné výdaje, tak je půjčka od Zaplo ideálním řešením, které se přizpůsobí na míru vašim potřebám. Využijte rychlé půjčky i vy. Je vhodná pro pracující (zaměstnance, podnikatele), potěší maminky na mateřské, seniory v důchodu i studenty s možností přivýdělku.

Tabulka splátek při první žádosti

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
1 000 Kč30 dní0 Kč1 000 Kč
3 000 Kč30 dní0 Kč3 000 Kč
5 000 Kč30 dní0 Kč5 000 Kč
7 500 Kč30 dní0 Kč7 500 Kč
10 000 Kč30 dní0 Kč10 000 Kč
13 000 Kč30 dní0 Kč13 000 Kč
16 000 Kč30 dní0 Kč16 000 Kč

Zaplo je půjčka bez nahlížení do registrů

Při posuzování žádosti o půjčku Zaplo se nenahlíží do záznamů v registrech dlužníků, což je její velkou výhodou v porovnání s konkurenčními poskytovateli. Nevadí, pokud máte záznam v registru dlužníků, protože ho nikdo neřeší. Když se bude hodnotit vaše žádost o půjčku, tak poskytovatele zajímá pouze vaše aktuální bonita, nikoliv starší dluhy a závazky. Půjčka bez registrů je také oblíbená pro své rychlé schválení. Jelikož se nezkoumají záznamy, nemusíte čekat několik dní.

Časté dotazy a odpovědi

Půjčka je určena pro každého, kdo je starší 18 let, má české občanství, bankovní účet a nemá žádné dluhy. Také byste měli být schopni splatit půjčku v dohodnutém termínu, abyste zbytečně nemuseli platit za její odložení.

Zájemci o půjčku musí předložit pouze svůj platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií.

U Zaplo můžete požádat při opakované žádosti až o 30 000 Kč s jednorázovou splatností za 30 dní. Při první žádosti získáte až 16 000 Kč.

U Zaplo můžete mít vždy pouze jednu aktivní půjčku. Můžete ji však využít v kombinaci s jiným sjednaným úvěrem, který již využíváte. Samozřejmě musí být v tomto případě vaše bonita dostatečná.

Ano, pokud jste půjčku nevyčerpali v maximální výši a máte ji stále aktivní, můžete využít možnosti jejího navýšení, a tak se rychle vyhnout dalším možným finančním problémům.

Hlavní výhody půjčky Zaplo

 • Rychlé vyřízení žádosti

  Půjčka Zaplo je opravdu rychle vyřízená. Informaci o schválení žádosti získáte již do 15 minut.

 • První půjčka zdarma

  Jako nový klient u Zaplo získáte svou půjčku zcela zdarma. Takto si můžete půjčit až 16 000 Kč.

 • Bez doložení příjmu

  K půjčce Zaplo nemusíte dokládat výši svých příjmů a to, zda si půjčku sjednáte, je jenom na vašem vlastním posouzením..

 • Bez nahlížení do registrů dlužníků

  Pokud chcete využít půjčky Zaplo, nevadí, když máte záznam v registru dlužníků. K vašim minulým závazkům se při posuzování žádosti nepřihlíží.

Zkušenosti s půjčkou Zaplo

Klienti mají s půjčkou Zaplo především pozitivní zkušenosti, jelikož se jedná o revoluční mikropůjčku, která ihned vyřeší vaše případné finanční problémy. Ti, kteří využili půjčky zdarma do 16 000 Kč, se pak často rozhodli i pro další půjčku od Zaplo, která však byla doplněna už standardními poplatky a úroky. Nad půjčkou Zaplo tedy rozhodně váhat nemusíte, jelikož se jedná o spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček na našem trhu. Peníze vám doručí na bankovní účet, jelikož nedisponuje kamennou pobočkou.

4.6/5 - (29 hlasů)