Půjčka ViaSMS - Recenze a informace o rychlé půjčce.

ViaSMS půjčka


ViaSMS je rychlá online půjčka, kterou si pohodlně sjednáte ze svého domova. Využijte půjčky ve výši až do 20 000 Kč, na níž pohodlně dosáhnete po několika úspěšně splacených půjčkách. Jako nový klient si zde snadno sjednáte půjčku ve výši až 8 000 Kč bez poplatků. Tu můžete čerpat po celých 30 měsíců zcela zdarma.

Recenze ViaSMS půjčky

ViaSMS půjčka nabízí flexibilní podmínky každému zájemci. Její žadatelé především oceňují, že se jedná o půjčku bez nahlížení do registru a bez nutnosti ručení. Svou žádost pohodlně vyřídí z domova a již během 15 minut peníze přijdou na běžný účet. Jelikož se s první půjčkou nepojí žádné úroky ani poplatky, získáte ji velmi výhodně a budete si ji moci vyzkoušet. Úvěrový limit půjčky je možné průběžně navyšovat a tím dosáhnout na ty nejlepší podmínky.

První půjčka na 8 000 Kč zcela zdarma

Věděli jste, že první půjčku u ViaSMS získáte zcela bez poplatků? Půjčte si částku až do 8 000 Kč a tu si nechte zaslat na svůj běžný účet. Její vyplacení proběhne během čtvrthodinky. O peníze navíc požádáte velmi pohodlně, protože vše vyřídíte ze svého domova.

 • Rychlá půjčka pro každého
 • Rychlá půjčka od ViaSMS.cz
 • ViaSMS půjčka
 • Výše půjčky
  100 – 20 000 Kč
 • První půjčka
  do 8 000 Kč
 • Bez prověřování registrů dlužníků
  Bez nutnosti ručení
  Bez doložení příjmu 
 • Vyřízení do 15 minut

ViaSMS je vhodná jako půjčka před výplatou

U ViaSMS může o půjčku požádat úplně každý. Jediné, co musíte splnit, je věk 18 let a české občanství. K žádosti stačí předložit pouze občanský průkaz a rychlá půjčka může být vaše. Je oblíbená mezi všemi pracujícími jako půjčka před výplatou. Dále představuje vyhledávanou možnost pro všechny maminky na mateřské, které mají nedostatečné příjmy, pro seniory nebo pro studenty, co mají přivýdělek, z něhož si mohou dovolit svou půjčku v termínu splatnosti uhradit.

Tabulka splátek při první žádosti

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
100 Kč30 dní0 Kč100 Kč
500 Kč30 dní0 Kč500 Kč
1 000 Kč30 dní0 Kč1 000 Kč
2 000 Kč30 dní0 Kč2 000 Kč
3 000 Kč30 dní0 Kč3 000 Kč
5 000 Kč30 dní0 Kč5 000 Kč
6 000 Kč30 dní0 Kč6 000 Kč
8 000 Kč30 dní0 Kč8 000 Kč

Půjčka bez nutnosti ručení

Půjčka ViaSMS má jednu velkou výhodu. Protože se jedná o mikropůjčku, tak není nutné k ní shánět ručitele nebo ručit svým majetkem. Jde tedy o maximálně diskrétní řešení vaší finanční situace. Částku ve výši až 20 000 Kč tak získáte na vlastní zodpovědnost a tyto peníze využijete podle svých představ a možností. Splatnost částky je jednorázová. To znamená, že v den splatnosti půjčky musí být veškeré sjednané prostředky na bankovním účtě poskytovatele.

Časté dotazy a odpovědi

Půjčka se poskytuje každému, kdo dosáhne věku minimálně 18 let. Zájemce musí mít české občanství a využívat bankovní účet v některé z českých bank.

Se sjednáním půjčky nesouvisí žádné poplatky kromě verifikační platby ve výši 1 Kč. Ta se provádí z účtu žadatele na účet věřitele, aby si byl jist majitelem běžného účtu.

Výše půjčky se pohybuje od 100 do 8 000 Kč při první žádosti. Pokud patříte mezi opakované uživatele této půjčky, získáte až 20 000 Kč. Půjčka je vždy maximálně na dobu 30 dní.

Ne, půjčku získáte i bez doložení účelu jejího čerpání.

Pokud bude první půjčka poskytnutá jen na částku do 5 000 Kč, není k ní nutný podpis smlouvy. Pokud ale využijete vyšší půjčky a celkově překročíte částku 5 000 Kč, budete muset podepsat rámcovou smlouvu, na základě které si lze půjčky sjednávat po celý rok.

Hlavní výhody ViaSMS půjčky

 • Rychlé vyřízení žádosti

  Půjčka je velmi rychle schválená a vy peníze na svůj účet získáte již do 15 minut.

 • První půjčka zdarma

  Napoprvé můžete požádat o maximální půjčku ve výši 8 000 Kč. S touto půjčkou se nepojí žádné poplatky ani úroky.

 • Nenahlíží se do registrů

  Půjčka se schvaluje i bez nahlížení do registrů dlužníků. To znamená, že vaše minulé závazky poskytovatele nezajímají.

 • Bez nutnosti ručení

  Protože se půjčka sjednává v malé výši, není k ní nutný ručitel ani zástava nemovitosti.

Zkušenosti s půjčkou ViaSMS

Zkušenosti s půjčkou ViaSMS jsou u klientů velmi pozitivní. Každý nový klient rád využije možnosti vypůjčit si až 8 000 Kč bez nutnosti hrazení úroků či poplatků. Navíc tyto peníze může vrátit až za 30 dní. Ze zkušeností také vyplývá, že ViaSMS peníze převádí opravdu velmi rychle a tedy již během 15 minut po schválení žádosti mohou být zaslány na váš běžný účet. Půjčka se sice neposkytuje v hotovosti. V dnešní době ale má účet již téměř každý, takže to ničemu nevadí.

4.6/5 - (13 hlasů)