Crediton recenze půjčky

CreditOn půjčka – Recenze

Když si potřebujete sjednat půjčku, nebojte se využít té nebankovní. Bankovní úvěrové produkty jsou pomalu na ústupu. Na úhradu krátkodobých výdajů rodinného rozpočtu jsou totiž mnohem vhodnější nebankovní půjčky. Jednou oblíbenou a běžně poskytovanou i u nás v Čechách je mikropůjčka od CreditOn.

Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditOn.cz

 

Důležité informace o půjčce CreditOn

Půjčka CreditOn dokáže vyřešit každé krátkodobé výdaje. Ať už řešíte pravidelné platby, výdaje za nezbytné nákupy potravin nebo i nějaké zcela výjimečné výdaje své domácnosti, na půjčku od CreditOn se opravdu můžete spolehnout. Zatímco noví klienti mohou získat až 8 000 Kč, tak pro ty stávající je připravena půjčka v hodnotě 20 000 Kč. Vyberete si datum splatnosti, které bude odpovídat vašim preferencím, a můžete čerpat jistinu. Tu nakonec i s úrokem splatíte k datu stanovenému ve smlouvě.

Výhodná nabídka pro každého

Půjčka u CreditOn vyjde vstříc specifickým nárokům a možnostem každého zájemce o peníze. Jelikož se jedná jenom o malou částku, nepotřebujete k půjčce žádného ručitele a vše si pohodlně vyřídíte sami. Ani například záznamy v registrech dlužníků nemusí být překážkou pro získání rychlé a výhodné půjčky s minimálními poplatky.

 • Flexibilní nebankovní půjčka
 • CreditOn je půjčka bez starostí.
 • CreditOn půjčka
 • Výše půjčky
  500 – 20 000 Kč
 • Pro nové klienty do 8 000 Kč
 • Žádné poplatky za vyřízení
  Bez prokazování výše příjmu
  Na úhradu libovolných výdajů
 • Peníze do 30 minut od schválení

 

Snadné získání půjčky

Na zájemce neklade poskytovatel půjčky CreditOn příliš náročné požadavky, takže není těžké s žádostí uspět. Pokud jste ve věku od 18 do 75 let, vlastníte běžný účet a mobilní telefon, tak můžete o půjčku požádat. Připravte si také svůj občanský průkaz, který se využije k ověření vašeho věku a občanství. Půjčka je vhodná pro každého bez rozdílu příjmu, jelikož jej není nutné dokládat. Využijí ji tedy všichni pracující, studenti, maminky na mateřské, senioři i dočasně nezaměstnané osoby.

Tabulka splátek CreditOn půjčky do 20 000 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekRPSNCelkem
1 000 Kč30 dní330 Kč3113 %1 330 Kč
2 700 Kč30 dní710 Kč1612 %3 410 Kč
5 600 Kč30 dní1 536 Kč1809 %7 136 Kč
9 000 Kč30 dní2 813 Kč2636 %11 813 Kč
16 300 Kč30 dní6 318 Kč5282 %22 618 Kč
20 000 Kč30 dní7 752 Kč5281 %27 752 Kč

 

Půjčka od CreditOn i bez smlouvy

Pokud využijete nižší půjčky než na 5 000 Kč, nemusíte podepisovat žádnou smlouvu. Ušetříte si tak nepříjemné administrativní povinnosti a čerpání úvěru bude mnohem jednodušší. Při opakované zápůjčce stačí podepsat rámcovou smlouvu a své budoucí půjčky již smluvně řešit vůbec nemusíte. Peníze zpravidla obdržíte již do 30 minut od schválení žádosti na svůj běžný účet, vedený v libovolné bance v Čechách. Jiný způsob výplaty vypůjčených prostředků možný není.

Časté dotazy

Pro nové žadatele je připravena půjčka ve výši až 8 000 Kč a stálí klienti mohou získat až 20 000 Kč. Splatnost půjčky je standardní jako u jiných mikropůjček – jednorázová do 30 dnů.

Abyste získali půjčku u CreditOn, stačí splnit minimální věk 18 let, pravidelný příjem a prokázat vlastnictví běžného účtu.

Peníze obdržíte převodem na svůj běžný účet, vedený u libovolné banky v Čechách. Výplata hotovosti na ruku nebo složenkou se zde neprovádí.

Abyste půjčku mohli čerpat, tak je dobré pobírat pravidelný příjem, ze kterého ji budete moci splatit. Jeho výši ale nemusíte nijak dokládat.

Pokud víte, že svou půjčku nestihnete uhradit ve stanoveném termínu, je lepší než platit pokutu požádat o jeho odložení. To můžete provést o 1 až 30 dní ve svém uživatelském účtu. Tato služba je zpoplatněna.

 

Hlavní přednosti půjčky

 • Pro nové klienty až 8 000 Kč

  Jako nový zákazník zde získáte půjčku ve výši až 8 000 Kč, která v akci může být poskytnuta i zcela zdarma bez poplatků a úroků.

 • Bez doložení příjmu

  Při sjednání půjčky nemusíte předkládat potvrzení o výši svého pravidelného příjmu ani potvrzenou kopii daňového přiznání.

 • Možnost prodloužení

  Pokud si nejste jisti, zda svou půjčku dokážete včas splatit, můžete využít možnosti odložení splátky až o 30 dnů.

 • Peníze do 30 minut

  Půjčka od CreditOn je rychlá půjčka, jelikož peníze obdržíte na svůj běžný účet již do 30 minut od schválení žádosti.

Zkušenosti zákazníků společnosti

Půjčka CreditOn se řadí k nejoblíbenějším a nejžádanějším mikropůjčkám na našem trhu. Je oblíbená zejména proto, že vám může být poskytnuta ve výši až 8 000 Kč na 30 dní i jako novému klientovi. Stávající klienti pak mohou čerpat půjčku téměř dvojnásobně vyšší. Taková částka skvěle poslouží na úhradu běžných každodenních výdajů jako půjčka před výplatou. Půjčka od CreditOn je transparentní, protože již při jejím sjednání víte, kolik přesně budete platit. V tomto ohledu je zajímavější než například kontokorent či kreditní karta.

5/5 - (1 hlas)