Bankéřka představuje půjčku.

Horké tipy na výhodné bankovní půjčky


Připravili jsme pro vás několik zajímavých tipů na bankovní půjčky, které si můžete aktuálně sjednat ze velmi výhodných podmínek. Zajistit si půjčku v bance už nutně nemusí být složité. Mnohé banky totiž přicházejí s revolučním řešením pro své úvěry, které si tak již můžete pohodlně sjednat i ze svého domova. Pokud tedy nemáte v soukromé finanční společnosti důvěru, je taková bankovní půjčka pro vás jistě ideálním řešením.

Naše doporučení

Expresní vyřízení žádosti o půjčku

Velkou výhodou sjednání bankovní půjčky online je její expresní vyřízení, na které jistě nejste ze strany banky zvyklí. Takové sjednání nabízí například Expres půjčka od GE Money, kde můžete získat až 800 000 Kč na 96 měsíců. Skvělé je, že k této půjčce nemusíte dokládat účel čerpání poskytnutých prostředků.

Většinou o půjčku tedy požádáte po internetu a osobně jen dodáte veškeré potřebné podklady. Není však výjimkou, že je nutné předložit výši svého pravidelného příjmu. Banky by při schvalování žádostí také většinou nahlížejí do registrů dlužníků. Pokud však patříte mezi bezproblémové klienty, nebude pro vás těžké takovou půjčku získat.

Výhodné úrokové sazby

Musíme říci, že úrokové sazby jsou dnes na velmi příznivé úrovni, a to ať už se to týká spotřebitelských úvěrů nebo hypoték. Hypotéky v bankách dnes běžně padají i pod roční úrokovou sazbu 2,00 %. Spotřebitelské úvěry se zase běžně pohybují již kolem 6,00 %. Když navíc vezmeme v potaz, že neplatíte téměř nic navíc, vaše náklady za komfort spojený s úvěrem jsou téměř minimální.

Půjčte si až 1 000 000 Kč

Kromě výhodné půjčky od GE Money stojí za zmínku také půjčka PRESTO od UniCredit Bank, která vám nabídne až 1 000 000 Kč. Samozřejmě konečná výše finančních prostředků, která vám bude poskytnuta, závisí i na vaší individuální bonitě. Pokud budete mít nízké měsíční příjmy nebo se při schvalování žádosti vyskytne jiný problém, vaše žádost nemusí být v plné výši schválena.

Velmi oblíbené jsou také půjčky od mBank nebo od Fio banky, které patří mezi moderní banky bez poplatků. Protože zde nic neplatíte za vedení svého běžného účtu, dá se očekávat, že i s poskytnutou půjčkou se nebudou pojit žádné velmi vysoké výdaje.

Doplňkové služby k bankovním půjčkám

Banky obvykle nabízejí celou škálu doplňkových služeb, které si můžete ke své půjčce sjednat. Jednou ze základních služeb je i pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v případě, že dostanete v práci výpověď nebo když náhle onemocníte a vaše příjmy se zásadně sníží. Samozřejmě závisí i na tom, jakou pojistku si uzavřete. Ty výhodnější pojistky jsou samozřejmě dražší a nemusí se vyplatit. Další nadstandardní službou je například odložení splátky nebo možnost její změny (zvýšení i snížení).

5/5 - (1 hlas)