Renze Fastfin.cz

Fastfin půjčka


Fastfin je oblíbená mikropůjčka do výše až 12 000 Kč, kterou může využít každý, komu chybí peníze do výplaty. Mikropůjčky jsou v dnešní době velmi oblíbené především pro okamžité poskytnutí vypůjčené částky a minimální poplatky. Právě půjčka Fastfin tyto požadavky bez problémů splňuje. Sjednat si ji můžete i vy.

 

Recenze půjčky Fastfin.cz

V recenzích je půjčka Fastfin velmi oblíbená, především pro variabilní výši vypůjčené částky, která se může pohybovat od 1 000 až do 12 000 Kč. První půjčku až do 5 000 Kč zde navíc získáte zcela bez poplatků a můžete tak opravdu výrazně ušetřit. Pokud žádáte opakovaně, určitě se vyplatí prohlédnout ceník, ve kterém bude uvedeno, kolik přesně za svou půjčku zaplatíte. V recenzi půjček se dělí další klienti finanční společnosti o své zkušenosti s tímto unikátním produktem.

První půjčka do 5 000 Kč úplně zcela

Chcete získat až 5 000 Kč na úhradu svých krátkodobých výdajů zcela bez poplatků a úroků? Využijte výhodné půjčky od Fastfin, která se vám na míru přizpůsobí. Jako nový klient vždy získáte svou první půjčku zdarma, protože i když byste chtěli, o více peněz zde napoprvé požádat nelze.

 • Rychlá půjčka bez poplatku
 • Půjčka bez poplatkuod Fastfin.cz
 • Fastfin.cz půjčka
 • Výše půjčky
  1 000 – 12 000 Kč
 • První půjčka
  do 5 000 Kč
 • Bez zástavy či ručitele
  Bez dlouhého čekání
  Bez doložení účelu čerpání
 • Vyřízení během 24 hodin

 

Fastfin vám pomůže

Rychlá půjčka se hodí pro každého, kdo má hluboko do kapsy. Fasfin půjčka je tedy připravena i pro vás, pokud vám chybí finanční prostředky. Využijí ji všichni pracující jako půjčku před výplatou, jelikož ji snadno získají i na několik tisíc korun. Dále je určena pro ženy na mateřské dovolené, studenty nebo seniory. O peníze za flexibilních podmínek zde může požádat téměř každý. Velkou předností je online vyřízení půjčky, které proběhne z pohodlí domova.

Tabulka splátek při první žádosti

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
1 000 Kč30 dní0 Kč1 000 Kč
2 000 Kč30 dní0 Kč2 000 Kč
3 000 Kč30 dní0 Kč3 000 Kč
4 000 Kč30 dní0 Kč4 000 Kč
5 000 Kč30 dní0 Kč5 000 Kč

 

Půjčka bez doložení účelu

Půjčku Fasfin můžete využít na libovolné finanční investice, jelikož se s jejími finančními prostředky nepojí žádný účel. To znamená, že při čerpání nemusíte předkládat faktury ani jiné doklady, které by prokazovaly, jak jste peníze využili. Výrazně se vám tak zjednodušuje čerpání prostředků. Peníze se vám převedou na běžný účet a vy si je můžete využít přesně tak, jak budete potřebovat. Stačí je pouze splatit k termínu splatnosti, který je stanovený věřitelem, případně i uvedený ve smlouvě.

Časté dotazy a odpovědi

U Fasfin snadno získáte půjčku ve výši až 12 000 Kč na 7, 14, 21 nebo 28 dní s možností odložení splátky.

Jedná se o verifikační platbu, kterou se potvrdí, že skutečně vy jste vlastníkem běžného účtu, na nějž budou po vyřízení žádosti odeslány peníze.

Ne, půjčka se poskytuje bez nutnosti ručení.

Schvalování žádostí probíhá co nejrychleji po jejich přijetí. Peníze se odesílají ihned po schválení na účet. Celý proces trvá v řádu minut až hodin.

Každý zájemce musí být starší 21 let, mít trvalý pobyt v ČR, vlastnit bankovní účet, pobírat pravidelný příjem a mít v pořádku svou platební historii.

 

Hlavní výhody půjčky Fastfin.cz

 • První půjčka bez úroků

  Půjčku ve výši až 5 000 Kč na maximálně 28 dní získáte zdarma.

 • Vyřízení online

  Svou půjčku kompletně vyřídíte online z pohodlí svého domova.

 • Bez doložení účelu čerpání

  Peníze z půjčky lze využít na cokoliv, aniž byste museli dokládat účel jejich čerpání.

 • Bez zástavy či ručitele

  Protože se jedná o malou půjčku, tak vše si vyřídíte sami bez nutnosti jakékoliv záruky.

Zkušenosti s půjčkou Fastfin.cz

Půjčka Fastfin je sice vhodná pro každého, kdo je starší 21 let. Finanční společnost ale na případné zájemce klade náročnější požadavky než konkurenční poskytovatelé. Můžete si zde být však jisti, že když bude vaše žádost schválená, měli byste být schopni půjčku bez problémů splatit. Nemůžete požádat například bez pravidelného příjmu nebo peníze využít na úhradu svých současných dluhů. To půjčka Fastfin neumožňuje. Představuje ale osvědčené řešení na krátkodobé výdaje různého charakteru.

5/5 - (4 hlasy)