Půjčka od Sberbank.

FÉR hypotéka od Sberbank


Klesající úrokové sazby u hypotečních úvěrů jsou dnes obecně velkým trendem. Proto není divu, že i Sberbank přichází s lákavou nabídkou pro své klienty. Nově nabízí FÉR hypotéky již s úrokem od 1,79 % ročně. Čím nižší je úroková sazba u hypotečního úvěru, tím méně přeplatíte na úrocích. Dejte si však pouze pozor na splatnost úvěru, abyste díky dlouhodobé splatnosti zbytečně nepřepláceli.

Opravdu výhodná hypotéka

Kromě toho, že Sberbank nabízí hypotéku s velmi výhodným úročením, poskytuje ji také zcela bez poplatků. Na klienty jsou kladeny opravdu minimální nároky, co se týká požadovaných dokumentů. Buď je banka připraví sama nebo je nevyžaduje vůbec. S minimální administrativní zátěží pak souvisí i to, že není nutné hradit žádné poplatky. Ty u jiných bank mají velmi významný podíl a mohou vaši hypotéku prodražit celkově až o stovky tisíc korun.

FÉR hypotéku od Sberbank můžete fixovat na 3 roky, 5 let nebo 10 let. Podle toho, zda plánujete v úvěru něco měnit si sjednejte i svou fixaci. Takto nízkou sazbu se však doporučuje fixovat spíše na delší období, protože kdo ví, zda vám banka za pár let nabídne také takto zajímavé podmínky.

Jestliže budete FÉR hypotéku po celou dobu řádně splácet, banka po vás v budoucnu nebude vyžadovat doložení příjmu. Stejně tak nemusíte provádět aktualizaci odhadu nemovitosti, jestliže není starší než 7 let. Většina bank požaduje novější odhad dříve. Hypotéku si lze sjednat až do 90 % hodnoty zástavy, což je mnohem více, než nabízejí konkurenční banky.
Recenze bankovní půjčky na bydlení.

Úvěry bez zbytečné administrativy

Pro postupné čerpání finančních prostředků nemusí klienti u FÉR hypotéky předkládat žádná potvrzení. Ušetří tak svůj čas a nebudou muset řešit zbytečná prodlení ve výstavbě, která by souvisela i se ztrátou investice. Bance postačují informace o aktuální rozestavěnosti, na základě kterých peníze postupně uvolňuje. Peníze můžete čerpat jako fyzická osoba i jako podnikatel. V obou případech na tyto atraktivní podmínky pohodlně dosáhnete.

Ohodnoťte tento článek