Logo od Kreditech Česká republika s.r.o.

Půjčka Kredito24


Kredito24 je nonstop půjčka, která si hravě poradí s vašimi neočekávanými výdaji. Disponuje mnoha přednostmi, například rychlým vyhodnocením žádosti nebo minimálními poplatky za její vyřízení. Jedná se o prověřenou nebankovní půjčku na českém trhu, na kterou můžete najít vynikající recenze. Řadí se mezi nejrychleji schvalované půjčky.

 

Co potřebujete vědět o půjčce Kredito24

Půjčka Kredito24 má nebankovní charakter, což ale nemění nic na její výhodnosti. Peníze lze získat i bez nutnosti prokazování příjmu, bez ručitele nebo bez doložení účelu jejich čerpání. Za takových podmínek je půjčka skvělým řešením na vaše malé výdaje, protože její maximální výše činí 15 000 Kč. Více peněz sice nezískáte, ale pokud budete s půjčkou spokojeni, můžete po jejím splacení požádat o další. Půjčka se vám maximálně přizpůsobí. Jelikož její získání není náročné, může být poskytnuta téměř každému.

Automatické schválení žádosti

Schvalování žádostí o půjčku Kredito24 je již částečně automatizované. I díky tomu mohou být půjčky schvalovány nepřetržitě – nonstop – po celý den. Odhadem vyplnění žádosti trvá přibližně 2 minuty a čekající doba na jeden úvěr činí zhruba 1 a půl minuty. Poté už jen stačí provést výplatu peněz na účet žadatele. Ta probíhá během 15 minut.

 • Neúčelová nonstop půjčka
 • Kredito24 půjčka snadno a rychle.
 • Půjčka Kredito24
 • Výše půjčky
  1 000 – 15 000 Kč
 • První půjčka do 4 000 Kč
 • Bez doložení příjmu
  Bez nahlížení do registrů
  Půjčka i pro nezaměstnané
 • Peníze získáte do 15 minut

 

Co musí splňovat zájemce o půjčku

Získat půjčku od Kredito24 není složité. I tak ale musíte splnit několik základních požadavků kladených soukromou finanční společností. V první řadě je to minimální věk 21 let, dále české občanství a vlastní běžný účet, na který se peníze převedou ihned poté, co uhradíte poplatek 1 Kč – verifikační platbu pro ověření účtu. Jestli bude vaše žádost schválena je opravdu individuální, závislé na mnoha specifických odlišnost. I když peníze nezískáte, neváhejte požádat opětovně poté, co se vaše situace nějak změní.

Tabulka splátek Kredito24 půjčky do 13 500 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
1 000 Kč30 dní300 Kč1 300 Kč
2 300 Kč30 dní690 Kč2 990 Kč
5 000 Kč30 dní1 225 Kč6 225 Kč
4 500 Kč30 dní1 350 Kč5 850 Kč
6 800 Kč30 dní2 040 Kč8 840 Kč
13 500 Kč30 dní4 050 Kč17 550 Kč

 

Půjčka i bez doložení příjmu

Že bez doložení příjmu získáte pouze půjčku s vysokým úročením? Toto tvrzení dnes již rozhodně neplatí. Někteří poskytovatelé nebankovních půjček nevyžadují prokázání příjmu, jelikož je to pouze zbytečná formalita. Jako nový klient zde získáte pouze 4 000 Kč a váš úvěrový limit se s úspěšně splacenými půjčkami bude stále navyšovat. V případě zájmu můžete půjčku splatit i předčasně nebo využít odložení splátky.

Časté dotazy

Pro nové klienty je připravena částka v rozpětí od 1 000 do 4 000 Kč. U stávajících klientů se úvěrový limit průběžně navyšuje až na 15 000 Kč. Doba splatnosti činí maximálně 30 dní.

Žádost o půjčku můžete podat pouze online, jiný způsob není možný. Dbejte na to, abyste v žádosti vyplnili veškeré požadované údaje.

Poté, co odešlete žádost o půjčku, přichází na řadu její schválení. Jakmile bude vaše žádost schválená, musí noví žadatelé ověřit svůj běžný účet tak, že převedou na účet poskytovatele poplatek 1 Kč. Až tato platba přijde, vyplácí se půjčka.

Jestliže nezvládáte svůj úvěr uhradit ve stanoveném termínu, můžete si jeho splatnost odložit. Odklad lze provést až o 30 dnů, které za poplatek získáte, abyste v novém termínu mohli svou půjčku uhradit.

Nemusíte sdělovat, na co peníze využijete. Čerpání půjčky probíhá neúčelově a záleží pouze na vás, za co půjčku utratíte.

 

Hlavní výhody úvěru

 • Peníze do 15 minut

  Jelikož schvalování žádostí o půjčky u Kredito24 probíhá neúčelově, můžete peníze získat již do 15 minut od podání žádosti.

 • Bez doložení příjmu

  K žádosti o půjčku nemusíte prokazovat výši svých skutečných příjmů. Peníze vám budou poskytnuty i bez potvrzení nebo daňového přiznání.

 • Bez prověřování registrů

  Že máte záznam v registru dlužníků? Pokud požádáte o půjčku zde a řádně ji splatíte, ničemu to nebude vadit.

 • Prodloužení splatnosti půjčky

  Jestliže nejste schopni půjčku uhradit v domluveném termínu, tak máte možnost zařídit si její prodloužení až o 30 dnů.

Zkušenosti klientů s půjčkou Kredito24

Půjčka Kredito24 je mezi žadateli velmi populární, a to především pro své flexibilní podmínky, za kterých se nabízí. Jedná se o nebankovní půjčku a s jejím sjednáním tedy nesouvisí žádné složité papírování ani jiná podobná administrativa. Velkou výhodou půjčky je, že o peníze můžete požádat nonstop a máte jistotu, že je rychle obdržíte. Stačí jen ověřit číslo běžného účtu, na který bude platba zaslána. Jestliže se už řadíte mezi stálé klienty společnosti, svůj účet již samozřejmě ověřovat nemusíte.

5/5 - (3 hlasy)