Logo Zaimo půjčky od Kreditech Česká republika s.r.o.

Půjčka Zaimo

Půjčku Zaimo u nás nabízí firma Kreditech Česká republika s.r.o. Jedná se o jednoho z nejvýhodnějších poskytovatelů úvěrových produktů na našem trhu. Půjčka Zaimo vám pomůže s financováním vašich krátkodobých výdajů neodkladného charakteru. Mezi její hlavní benefity patří rychlé vyřízení za velmi výhodných podmínek.

 

Názory specialistů na půjčku Zaimo

Půjčka Zaimo se poskytuje ve flexibilní výši od 15 000 do 75 000 Kč. Jedná se sice o rychlou půjčku, nejste zde však omezeni limitující výší do 10 000 Kč, ale ihned při první žádosti si můžete půjčit celou částku, pokud máte pocit, že peníze využijete. Jelikož půjčku můžete splácet až 3 roky, dosáhnete na velmi příjemné měsíční splátky, které by pro vás neměl být problém odvádět, aniž by ohrozily vaši životní úroveň. Půjčka Zaimo je tedy skvělou alternativou k dalším nebankovním produktů, stejně jako ke kreditním kartám nebo ke kontokorentům.

Automatické schválení za 1 minutu

Za jak dlouho obdržíte vyrozumění o tom, že byla vaše žádost o půjčku schválena? U Zaimo na tuto informaci nemusíte čekat déle než 1 minutu. Jelikož zde mají propracovaný systém automatického schvalování žádostí, ušetříte si mnoho času i starostí, jelikož nebudete muset čekat na odpověď až několik dní.

 • Neúčelová mikropůjčka pro každého
 • Nebankovní půjčka ZAIMO.CZ
 • Zaimo půjčka
 • Výše půjčky
  15 000 – 75 000 Kč
 • Splatnost půjčky až 36 měsíců
 • Bez ručitele nebo zástavy
  Bez prokazování výše příjmu
  Bez nahlížení do registru dlužníků
 • Vyřízení žádosti za 1 minutu

 

Jak požádat o půjčku Zaimo

O půjčku Zaimo můžete podat žádost z pohodlí svého domova. Vyhnete se tedy nepříjemné osobní schůzce, která by vás jen okrádala o drahocenný čas. Podmínky čerpání si můžete vyladit do sebemenších detailů. Zvolíte si přesnou částku, jakou chcete, a k ní vyberete adekvátní datum splatnosti, aby půjčka zbytečně výrazně nezatěžovala váš měsíční rozpočet. Jakmile žádost se všemi potřebnými náležitostmi odešlete poskytovateli, během minuty obdržíte informaci o jejím schválením a peníze se převedou na váš běžný účet.

 

Půjčka i bez prokazování výše příjmu

Nevadí, když měsíční příjmy, které pobíráte u vašeho zaměstnavatele, nejsou nijak extrémně vysoké. U žádosti o půjčku Zaimo totiž jejich výši nemusíte dokládat. Ať už máte stálé zaměstnání, podnikáte, pobíráte mateřskou nebo důchod, na ničem z toho nezáleží. Pouze vám doporučujeme propočítat si, zda si půjčku opravdu můžete dovolit, abyste se zbytečně nedostali do velkých dluhů. U Zaimo získáte půjčku za transparentních podmínek.

Časté dotazy a odpovědi

Půjčka Zaimo je určena pouze pro fyzické osoby, které jsou starší 18 let a mají české občanství. Dále společnost požaduje vlastnictví mobilního telefonu, e-mailu a běžného účtu.

Tento poplatek zaplatíte ihned po schválení půjčky. Využije se k ověření vlastnictví vašeho účtu. Jakmile bude převeden na účet poskytovatele, mohou vám být vyplaceny finanční prostředky.

Ne, poskytnutí úvěru je zcela zdarma a stejně tak i vedení úvěrového účtu. O dalších poplatcích, které je nezbytné uhradit, se můžete informovat v sazebníku společnosti.

Půjčku si můžete sjednat pouze přes internet, jiný způsob podání žádosti není možný.

Půjčku obdržíte převodem na svůj běžný účet, jiný způsob vyplacení není možný. Splátky odvádíte v pravidelných měsíčních platbách, ideálně opět z tohoto bankovního účtu.

 

Výhody mikropůjčky Zaimo

 • Flexibilní splatnost půjčky

  Půjčit si zde můžete až 75 000 Kč. Částku ale nemusíte uhradit jednorázově, nýbrž ji lze rozdělit až do 36 měsíčních splátek.

 • Poskytnutí půjčky bez poplatků

  Schválení, vyřízení i vyplacení úvěru zde máte zcela zdarma. Ještě než bude vaše půjčka schválena, tak vůbec nic nemusíte platit.

 • Bez doložení příjmu

  Jelikož se jedná jen o malý objem finančních prostředků, tak nemusíte k žádosti dokládat výši svých pravidelných příjmů.

 • Bez ručitele a zástavy

  Peníze vám budou poskytnuty na základě vaší individuální bonity. Nemusíte tedy žádat nikoho o ručení ani dávat nemovitost do zástavy.

Zkušenosti zájemců o půjčku

Půjčka Zaimo je mezi žadateli velmi oblíbené především pro svou flexibilní splatnost. Jedná o opravdu unikátní nabídku na našem trhu, kdy je možné splátku půjčky možné rozložit až do 36 měsíců. Půjčka tak zbytečně nezatíží váš rozpočet a umožní vám splacení v řádném termínu bez zbytečných odkladů či sankcí. Navíc systém schvalování žádostí je zde automatizovaný a během několik málo minut se dozvíte, zda byla vaše žádost schválena. Pak stačí ověřit svůj běžný účet, pokud žádáte poprvé, a nechat si peníze vyplatit.

3/5 - (2 hlasy)