Recenze rychlé Japonské půjčky.

Japonská půjčka

S vašimi krátkodobými finančními problémy a nepříjemnými starostmi si poradí nebankovní Japonská půjčka, poskytovaná ve výši až 50 000 Kč pro stálé klienty. Hledáte způsob, jak uhradit své pravidelné nebo mimořádné výdaje? Sháníte výhodnou půjčku do výplaty? Japonská půjčka se maximálně přizpůsobí všem zájemcům.

 

Recenze výhodné Japonské půjčky

Japonská půjčka je na našem trhu stále novinkou. Je však právem označována za jednu z nejvýhodnějších půjček před výplatou v Čechách. Získáte ji totiž rychle, levně a bezpečně. Hravě si poradí s veškerými krátkodobými finančními problémy. Nabízí řešení jak klientům, kteří mají zájem o její předčasnou úhradu, tak i těm, co nemají peníze a usilují o odložení splátky. Jejím poskytovatelem je soukromá finanční společnost Home Credit, která má v této oblasti již celou řadu zkušeností a mnoho spokojených klientů.

První půjčka na 14 dní zdarma

Jestliže poprvé žádáte o částku do 4 999 Kč a tu zvládnete splatit do 14 dní, nemusíte platit žádné úroky ani poplatky, půjčka vám bude poskytnuta zdarma. I pokud by ale žádost o peníze byla zpoplatněná, věřte, že u této půjčky nezaplatíte mnoho. Za každých 1 000 Kč se účtuje 33 Kč poplatek. Což je mnohem výhodnější nabídka než od mnohých konkurenčních poskytovatelů.

 • Rychlá půjčka na cokoliv
 • COOL CREDIT je půjčka pro každého.
 • Japonská půjčka
 • Výše půjčky
  1 000 – 50 000 Kč
 • Pro nové klienty do 4 999 Kč zdarma
 • Bez poplatků za poskytnutí a vedení
  Bez doložení výše příjmu
  Bez ručitele a zástavy
 • Vyřízení žádosti do 1 minuty

 

Blesková půjčka je tu i pro vás

Schválení Japonské půjčky trvá pouhých 60 sekund. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a počkat si na její automatické posouzení, schválení a vyplacení prostředků na běžný účet, které proběhne do 10 minut. Peníze na účet tak snadno získáte ještě v ten samý den, kdy o ně požádáte. Poplatky se účtují vždy za každých 30 dní. Jestliže si termín budete potřebovat prodloužit, tak musíte splatit alespoň 20 % z dlužné částky a uhradit poplatek za prodloužení 49 Kč. Možnosti prodloužení splátky můžete využít i opakovaně – celkem pětkrát.

Tabulka splátek Japonské půjčky do 10 000 Kč

PůjčkaSplatnostPoplatekCelkem
1 000 Kč30 dní33 Kč1 033 Kč
2 000 Kč30 dní66 Kč2 066 Kč
3 000 Kč30 dní99 Kč3 099 Kč
5 000 Kč30 dní165 Kč5 165 Kč
8 000 Kč30 dní264 Kč8 264 Kč
10 000 Kč30 dní330 Kč10 330 Kč

 

Půjčka nabízí individuální podmínky

Jestliže se vám 10 000 Kč zdá málo, ale půjčka se vám líbí a rádi byste jí využili na nějaké větší investice, tak vám ji společnost Home Credit nabídne také ve výši až 50 000 Kč se splatností na 12 měsíců. Podmínkou však je, že už jste Japonskou půjčku někdy v minulosti využívali a víte tedy, co vše obnáší. 50 000 Kč můžete odvádět v pravidelných měsíčních splátkách a půjčka se tak příliš nedotkne vašeho rodinného rozpočtu. Abyste zjistili informace o své půjčce, stačí se přihlásit do účtu na webu společnosti.

Časté dotazy

Půjčka se poskytuje pouze fyzickým osobám, které jsou starší 18 let a mají trvalý pobyt v Čechách. Podmínkou také je vlastnictví běžného účtu, na který se peníze vyplatí.

Čerpání vypůjčené částky vždy probíhá bez doložení účelu a vy tedy peníze můžete použít na cokoliv.

Standardně se nevyžaduje doložení příjmu, každá žádost je ale posuzována individuálně, takže po vás může ve specifických případech být tento dokument požadován. Spíše se ale připravte pouze na telefonický hovor k vám do zaměstnání.

Půjčku si můžete vyřídit pouze online na internetu. Osobní sjednání, telefonické nebo přes SMS zde možné není. Jelikož je ale podání žádosti online velmi jednoduché, většina klientů ani nechce žádat jinak.

Ještě než se peníze převedou na váš běžný účet, bude vyžadována úhradu poplatku 1 Kč právě z tohoto účtu. Tak se ověří, že skutečně patří vám a že na něj mohou být peníze převedeny.

 

Největší přednosti Japonské půjčky

 • Minimální poplatky

  Za každých vypůjčených 1 000 Kč zaplatíte poplatek pouhých 33 Kč. Půjčku tedy získáte jenom s minimálními náklady.

 • Online sjednání

  Svou žádost o půjčku si pohodlně vyřídíte z pohodlí domova. Vyplnění a odeslání žádosti vám zabere jenom okamžik vašeho času.

 • Peníze do 10 minut

  Schválení žádostí probíhá okamžitě a 10 minut trvá, než se zadá příkaz pro vyplacení peněz na váš ověřený bankovní účet.

 • Bez doložení příjmu

  Jelikož se jedná o opravdu malou půjčku, tak nemusíte zpravidla řešit potvrzení o výši svého pravidelného měsíčního příjmu.

Pozitivní zkušenosti s Japonskou půjčkou

Žadatelé o Japonskou půjčku s ní mají pouze pozitivní zkušenosti. Oceňují především její rychlé schválení a okamžitý převod finančních prostředků. Dále velkou roli hrají minimální poplatky, účtované za její poskytnutí. Půjčku můžete také splatit předčasně, pokud budete mít k dispozici potřebnou hotovost, nebo naopak svou splátku odložit – to hrozí v případě, že peníze nemáte. Schvalování žádostí se vždy řeší individuálně a půjčku má šanci získat každý, kdo pobírá nějaké příjem.

5/5 - (2 hlasy)