Logo od poskytovatele BB půjčky

BB Půjčka


BB Půjčka od BB Finance Czech s.r.o. je populární krátkodobá nebankovní půjčka, kterou můžete využít na úhradu svých libovolných výdajů. Získáte zde částku v rozmezí od 1 000 až do 45 000 Kč, která pohodlně pokryje vaše malé i větší osobní výdaje nebo výdaje vaší domácnosti. Společnost nabízí více než 6 let zkušeností, jedná se tedy o prověřeného poskytovatele.

 

Osobní půjčka na míru vašim potřebám

Jelikož čerpání BB Půjčky probíhá neúčelově, tak se dokonale přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. O půjčku můžete požádat jednou i víckrát po sobě. Její navýšení však možné není, a tak musíte vždy podat novou žádost. Jestliže žádáte poprvé, tak váš maximální limit bude stanoven na částku v rozmezí od 2 000 do 5 000 Kč. Postupně se však bude navyšovat, až dosáhnete na celou částku. Toto opatření je účinnou prevencí proto, abyste se hned zpočátku nezadlužili a nedostali se tedy do platební neschopnosti. Krátkodobá půjčka se dá čerpat na každodenní i na různé mimořádné výdaje.

Půjčka s flexibilní splatností

Splatnost BB Půjčky je velmi flexibilní a pohybuje se v rozmezí od 7 dní až do 12 měsíců. Snadno ji tak přizpůsobíte svým aktuálním možnostem, aniž byste příliš zatížili svůj rodinný rozpočet. S půjčkou hravě vyřešíte výdaje jakéhokoliv charakteru. Splatnost si navíc v případě potřeby můžete upravit a tak zpomalit nebo i zrychlit splacení dlužné částky.

 • Výhodná BB Půjčka
 • BB půjčka pro všechny
 • BB Půjčka
 • Výše půjčky
  1 000 až 45 000 Kč
 • První půjčka až do 5 000 Kč
 • Online žádost z pohodlí domova
  Až 6 let zkušeností
  Čerpání půjčky na běžný účet
 • Bez nutnosti záruky nebo ručitele

 

Jak získat BB Půjčku

Abyste mohli o BB Půjčku vůbec požádat, musíte splnit podmínky stanovené jejím poskytovatelem. V první řadě se jedná o české občanství, dále také o minimální věk 21 let a o stálý a prokazatelný příjem. Nesmíte mít žádné neuhrazené závazky vůči jiným finančním společnost a peníze vám nebudou poskytnuty ani tehdy, pokud se nacházíte v insolvenci. Jelikož se vyplácejí na běžný účet, tak je požadováno vlastnictví bankovního účtu u některé banky v Čechách. Tyto požadavky však není náročné splnit, jelikož většina bank poskytuje úvěry s ještě přísnějšími nároky na své budoucí klienty.

Tabulka splátek BB půjčky do 45 000 Kč

PůjčkaSplatnostÚrokCelkem
1 000 Kč1 měsíc0 Kč1 000 Kč
3 000 Kč1 měsíc0 kč3 000 Kč
10 000 Kč2 měsíce4 00014 000 Kč
16 000 Kč4 měsíce8 00024 000 Kč
20 000 Kč6 měsíců12 00032 000 Kč
25 000 Kč9 měsíců15 00040 000 Kč
35 000 Kč12 měsíců26 250 Kč61 250 Kč
45 000 Kč12 měsíců33 750 Kč78 750 Kč

 

Hotovostní půjčka pro každého

BB Půjčku může využít každý, kdo má dostatečný pravidelný příjem pro její splácení. Je vhodná především pro osoby zaměstnané na hlavní pracovní poměr a také pro podnikatele, jejichž příjem plyne ze samostatné výdělečné činnosti. Využít ji mohou také studenti starší 21 let, senioři nebo maminky na mateřské, jestliže splní podmínky poskytovatele. Sehnat v dnešní době výhodnou půjčku, která by vás nepřivedla do ještě větší finančních problémů, je náročné. Proto při jejím sjednání postupujte vždy s maximální zodpovědností. Peníze získáte již následující pracovní den.

Časté dotazy a odpovědi

Půjčka je určena pro občany České republiky, kteří jsou starší 21 let. Musíte být bez dluhů a vlastnit svůj bankovní účet, na který bude částka vyplacena.

Ještě před tím, než vám poskytovatel vyplatí půjčku, musí ověřit, že jste skutečnými vlastníky běžného účtu. Pro verifikaci stačí převést symbolický poplatek 1 Kč na jeho účet.

Poskytovatel může kontaktovat vašeho zaměstnavatele, aby informace o vašem příjmu potvrdil. Tuto skutečnost lze nahradit zasláním výplatní pásky za předchozí dva měsíce na adresu společnosti.

Jako stálý klient zde při dostatečné bonitě dosáhnete až na 45 000 na 12 měsíců. Noví klienti mohou požádat o částku až do 5 000 Kč.

Žádosti o půjčky se vyřizují pouze během pracovních dnů mezi 8:00 až 16:00. V této době tedy obdržíte vyrozumění o tom, zda byla vaše žádost schválena – obvykle k tomu dojde během jedné hodiny.

 

Hlavní výhody BB Půjčky

 • Půjčka až na 45 000 Kč

  Jestliže se zařadíte mezi stálé klienty finanční společnosti, tak snadno dosáhnete na tuto částku s roční splatností.

 • Bez záruky a ručitele

  Půjčku si vyřídíte pouze na vlastní zodpovědnost, takže nemusíte nikoho ze svého okolí prosit, aby žádal s vámi.

 • Výplata peněz na běžný účet

  Hotovostní půjčka se vždy vyplácí na běžný účet, takže ji pohodlně získáte již do druhého dne.

 • Schválení během 1 hodiny

  Pokud o půjčku požádáte během pracovního dne, tak se dočkáte téměř okamžitého schválení. Doporučujeme požádat do 16:00.

Názory na BB Půjčku

V recenzích na BB Půjčku se můžete dočíst, že se jedná o krátkodobou půjčku na dostatečný objem finančních prostředků, které hravě pokryjí vaše libovolné neúčelové výdaje. Její splátky můžete rozložit až do 1 roku, což je také velmi výhodné. Problematická může být pouze nutnost ověření, že opravdu pobíráte pravidelný příjem. Toto ověření probíhá diskrétně u zaměstnavatele. Nahradit ho můžete přiložením výplatní pásky ke své žádosti o půjčku. Také si dejte pozor, že BB Půjčka se schvaluje pouze v pracovních dnech. Jestliže tedy potřebujete peníze rychle o víkendu, tak zde se svou žádostí neuspějete.

5/5 - (1 hlas)